Umístění: Hlavní stránka

CCS: Pohonné hmoty v Jihomoravském kraji v týdnu zdražily

Benzin-tankovani-2Brno, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - V Jihomoravském kraji se v minulém týdnu ceny pohonných hmot zvýšily, litr naturalu je za 35,42 Kč. Vyplývá to z úterních údajů společnosti CCS.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (28. prosince)

Tatrovky-a-posyp-KT-34Brno, 28. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Jihomoravská policie posílí služby na konec roku

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250Brno, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Jihomoravští policisté počítají s možnými problémy při oslavách na konci a začátku následujícího roku, avšak žádná velká opatření nechystají. Standardně se připravujeme jako každý rok, řekla v úterý brněnská policejní mluvčí Petra Vedrová.

Na dálnici D1 na jižní Moravě hrozí ledovka (25. prosince)

naledi01_250Brno, 25. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Silnice v Jihomoravském kraji jsou v neděli ráno na většině území sjízdné se zvýšenou opatrností. Podle silničářů hrozí na mnoha místech náledí.

Na jižní Moravě jsou cesty sjízdné bez potíží (26. prosince)

silnice-mlha-zima250Brno, 26. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Silnice v Jihomoravském kraji jsou v pondělí ráno sjízdné bez omezení. Vyplývá to z informací silničářů. Prakticky v celém kraji jsou silnice holé, suché nebo vlhké a sjízdné bez omezení. Jen na dálnici D1 na 241,5 kilometru prší, což zhoršuje viditelnost.

Lupiči přepadli zlatnictví v Hodoníně

zlodej-lup2-250Hodonín, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Policie se zabývá loupežným přepadením v Hodoníně, kde v úterý dopoledne tři pachatelé přepadli obsluhu zlatnictví. Kolik šperků a v jaké hodnotě vzali, není zatím jasné, řekl hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník s tím, že pachatelé policii unikají.

Zloděj sebral na Brněnsku náhradní díly z osobního auta

pneumatiky-stopy250Brno, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Škoda přes 60 tisíc korun vznikla při krádeži dílů z osobního vozidla v Ostrovačicích na Brněnsku. V úterý to sdělil brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

RegioJet v roce 2012 plánuje rozšíření služeb

zluty_vlak1_250Praha, 26. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Jen deset místo plánovaných osmnácti spojů začal v letošním roce provozovat první soukromý vlakový dopravce v ČR RegioJet. Od zahájení provozu 26. září 2011 RegioJet přepravil 105 tisíc cestujících, uvedl v pondělí mluvčí dopravce Aleš Ondrůj.

Hodonín, Břeclav a Podluží chystají knihu o tradicích

Kniha-ctenar-detailHodonín, 24. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hodonín, Břeclav a Region Podluží zahájily jednání o přípravě nové publikace, která má zachytit lidi, kroje a tradice na Hodonínsku a Břeclavsku. Uvedla to mluvčí hodonínské radnice Petra Kotásková.

V Hodoníně se uskuteční novoroční ohňostroj až prvního ledna

ohnostrojHodonín, 24. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Podruhé se v Hodoníně bude konat ohňostroj místo posledního dne v roce až na Nový rok. Rozhodli jsme tak především z bezpečnostních důvodů, uvedla Pavlína Teplá z hodonínského domu kultury.

Strana 603 z 642