Umístění: Hlavní stránka

Muž nepřežil havárii osobního vozidla na Znojemsku

Nehoda-zimni-HZSJMK3Miroslav, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Život šestadvacetiletého muže skončil při tragické dopravní nehodě u Miroslavi na Znojemsku. Nepřipoutaný řidič zůstal zaklíněný ve voze a na místě podlehl zraněním, řekla v úterý znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Zemědělce čekají rekordní zisky

DanePraha, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Letošní sklizeň byla pro zemědělce velmi dobrá, podle odborníků bude jedna z nejlepších za poslední desetiletí. Odhaduji zisk rezortu na více než 15 miliard korun, říká prezident Agrární komory Jan Veleba s tím, že v příštím roce dopadne pokles ekonomiky i na zemědělství.

Boskovická nemocnice ohodnocena jako jedna z nejlepších na jihu Moravy

Nemocnice-Boskovice250Boskovice, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Nemocnice v Boskovicích na Blanensku se stala letos v hodnocení zdravotnických zařízení Jihomoravského kraje z pohledu zaměstnanců třetí nejlepší v regionu. Pacienti pak špitál zařadili na páté místo v kraji, řekl ředitel nemocnice Rostislav Verner.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (26. prosince)

dopravni-uzavirkaBrno, 26. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Hodonínská nemocnice oslaví 60. výročí svého otevření

NemocniceHodonín, 26. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Nemocnice Tomáše Garrigua Masaryka v Hodoníně si v roce 2012 připomene 60 let od svého otevření. Informovala o tom Petra Kotásková z hodonínské radnice.

Policisté řešili na diskotéce na Hodonínsku několik napadení

pest250Mutěnice, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Tři neznámí pachtelé měli napadnout na diskotéce v Mutěnicích na Hodonínsku devatenáctiletého mladíka. Kopali jej do obličeje a způsobili mu mnohačetná zranění, informoval v úterý hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Dopravu na Brněnsku a Vyškovsku komplikuje mlha (27. prosince)

silnice-mlha250Brno, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Mlha komplikuje v úterý ráno dopravu v některých oblastech Jihomoravského kraje. Informoval o tom dispečer silničářů.

Hokejová EBEL, 34. kolo, pondělní výsledky

hokej01-250Klagenfurt, 26. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hokejisté Znojma prohráli v pondělním utkání 34. kola EBEL ligy na ledě Székesfehérváru 1:4 a zůstávají na předposledním místě tabulky. Jediný gól Orlů vsítil Kanaďan Mike Danton.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (27. prosince)

Tatrovky-a-posyp-KT-34Brno, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (25. prosince)

Dopravni-zacpa-2Brno, 25. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Strana 605 z 643