Umístění: Hlavní stránka

Na Blanensku mohou namrzat silnice (19. prosince)

silnice-zimni-zavataBrno, 19. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Pozemní komunikace v Jihomoravském kraji jsou v pondělí ráno sjízdné. Uvádí to web dopravních informací.

Jihomoravští katolíci i biskup se modlí za zesnulého Václava Havla

Katedrla250Brno, 19. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Brněnský biskup Vojtěch Cikrle v pondělí v poledne poslal osobní kondolenci paní Dagmar Havlové. "Po zveřejnění zprávy o úmrtí bývalého prezidenta se za něj kněží i věřící brněnské diecéze spontánně modlili - soukromě i při bohoslužbách," řekla mluvčí bisupství Martina Jandlová s tím, že katolíci v modlitbách pokračují i během pondělka. Na památku Václava Havla se rozezněly zvony hlavního chrámu brněnské diecéze, katedrály sv. Petra a Pavla v Brně na Petrově, i dalších chrámů v moravské metropoli i celé brněnské diecézi.

Průzkum ukázal názory lidí na úroveň života v Kyjově

dotaznik250Kyjov, 19. prosince 2011 - V průběhu září byl proveden na území města anonymní průzkum kvality života občanů. Smyslem bylo zjištění názory obyvatel Kyjova a zohlednit jejich postoj v budoucím rozvoji města. V rámci tohoto průzkumu byli osloveni také představitelé města, podnikatelské subjekty a neziskové organizace fungující na území města. Celkově se průzkumu zúčastnilo 812 osob. Výsledky průzkumu by měly sloužit jako podklad k tvorbě Strategického plánu rozvoje města Kyjova.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (19. prosince)

dopravni_zacpa4Brno, 19. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Na Břeclavsku se stala série dopravních nehod, dva lidé se zranili

Nehoda-zimni-HZSJMK3Břeclav, 18. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Čtyři havárie aut během dvou hodin se staly v noci na neděli na Břeclavsku. Zranili se při nich dva lidé, uvedl operační důstojníka hasičů.

Policie přistihla na Blanensku dva opilé řidiče, třetí byl pod vlivem drog

heroinBlansko, 17. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Celkem 1,7 promile alkoholu měl v noci na sobotu v dechu cizinec ve vozidle Seat, kterého hlídka zastavila v Boskovicích na Blanensku. Informovala o tom blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

Na Blanensku hrozí namrzání vozovek (17. prosince)

silnice-zima-les250Brno, 17. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Nárazový vítr se v sobotu ráno objevuje v některých oblastech Jihomoravského kraje. Uvádí to web dopravních informací.

Na některých komunikacích na Znojemsku a Vyškovsku je ujetá vrstva sněhu

auta-zima01_250Brno, 18. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Zvýšenou opatrnost vyžadují v neděli ráno téměř všechny pozemní komunikace v Jihomoravském kraji kromě dálnic a rychlostních silnic. Uvádí to web dopravních informací.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (18. prosince)

dopravni_zacpa_mlha1Brno, 18. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (17. prosince)

dopravni_zacpa-3Brno, 17. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Strana 609 z 642