Umístění: Společnost Černá kronika

Policisté evakuovali v Rousínově základní školu kvůli nálezu granátu

granatRousínov, 23. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Kvůli nálezu munice evakuovali v pátek policisté v Rousínově na Vyškovsku základní školu. Pyrotechnik ji označil jako cvičný granát, informovala policejní mluvčí Alice Navrátilová.

Zloděj ukradl stavební firmě v Tišnově nářadí za skoro 400 tisíc korun

zlodej-noc250

Tišnov, 23. listopadu 2012
(MEDIAFAX) - Škodu téměř 400 tisíc korun způsobil neznámý pachatel, který v Tišnově na Brněnsku ukradl věci ze stavebních kontejnerů. V pátek to řekl brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

ČR musí zaplatit okolo půl milionu korun muži za zbavení způsobilosti

soud-kladivkoBrno, 22. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Okolo půl milionu korun (20 tisíc eur) musí Česká republika zaplatit Milanu Sýkorovi, kterého soud bez jeho vědomí zbavil způsobilosti k právním úkonům. Ve čtvrtek o tom rozhodl Evropský soud pro lidská práva.

Auto srazilo v Boskovicích chodkyni

nehoda-prechod250Boskovice, 22. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Osobní auto Peugeot 106 srazilo ve středu večer v Boskovicích na Blanensku třiašedesátiletou chodkyni. Žena se zranila, informovala blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

U Podivína se srazil kamion s autem, zraněného řidiče osobáku vyprostili hasiči

Zachranky-vrtulnik-4Podivín, 21. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Vrtulník letecké záchranné služby zasahoval ve středu odpoledne u Podivína na Břeclavsku, kde se srazil kamion s osobním autem. Řidič osobního vozu se vážně zranil, informovala břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Při kolizi dvou cyklistů se v Břeclavi těžce zranila žena

Zachranky-zraneni-5Břeclav, 20. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - S těžkým zraněním skončila v nemocnici žena, která v Břeclavi spadla z kola kvůli kolizi s dalším cyklistou. V úterý o tom informovala břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Cizinec chtěl u Hodonína skočit z mostu, zachránili jej policisté

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250Hodonín, 20. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Policisté v úterý zachránili u Hodonína třiačtyřicetiletého sebevraha ze Slovenska, který chtěl ukončit život skokem z mostu. Uvedl to hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Požár garáže v Rousínově způsobil škodu 250 tisíc korun

Hasic-detailRousínov, 20. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Škodu 250 tisíc korun napáchal v noci na úterý požár garáže v Rousínově na Vyškovsku. Uvedl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

Strana 8 z 395