Umístění: Společnost Černá kronika

V Rosicích zavalily betonové sloupy muže, na místě zemřel

zachranna_sluzba_sanita-detail01-250Rosice, 19. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Jednasedmdesátiletý muž zahynul v pondělí v Rosicích u Brna, kde jej při práci zavalily betonové sloupy. Uvedla to brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.

Muž napadl na Hodonínsku ženu a dvě nezletilé děti

pest-ruka_v_saku250Hodonín, 19. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Až pětileté vězení hrozí jednačtyřicetiletému muži, který v jedné z obcí na Hodonínsku napadl partnerku a dvě nezletilé děti. Na 10 dnů jej policisté vykázali ze společného obydlí, řekl v pondělí hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Policie: Ženu z Vyškovska, kterou měla rodina 15 let tajit před světem, netýrali

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250Milonice, 19. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Policie ukončila vyšetřování případu třiatřicetileté ženy z Milonic na Vyškovsku, kterou měla rodina 15 let skrývat před světem. Týrání se nepotvrdilo, sdělila v pondělí policejní mluvčí Iva Šebková.

V Čejči hořela hala, hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích

Haseni-1Čejč, 19. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Hasiči likvidovali v noci na pondělí požár v hale v Čejči na Hodonínsku. Informoval o tom operační důstojník hasičů.

Jihomoravští policisté rozdali více než 200 pokut neukázněným chodcům

Prechod-1Brno, 18. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Policisté v Jihomoravském kraji se během posledního týdne zaměřili na ukázněnost chodců v silničním provozu. Udělili jsme přes 200 pokut, informovala v neděli brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.

Policisté na Hodonínsku stále častěji řeší fyzické násilí v rodinách

pest250Hodonín, 14. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Fyzické násilí v rodinách, které končí i zraněním, stále častěji řeší policisté na Hodonínsku. Ve středu to sdělil hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Dívka si vymyslela přepadení v Břeclavi, chtěla se pomstít vulgární dvojici

agresor-vyrostek250Břeclav, 14. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Policie objasnila srpnové přepadení v Břeclavi, se kterým se na ně obrátila sedmnáctiletá dívka. Vše si vymyslela, sdělila ve středu břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po ženě z Břeclavi

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250Břeclav, 14. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Policie hledá třiačtyřicetiletou Janu Patkovou z Břeclavi, která zmizela před více než týdnem. Žádáme veřejnost o pomoc, řekl ve středu břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Strana 9 z 395