Umístění: Společnost Černá kronika

Zloděj způsobil na faře v Drysicích škodu skoro 50 tisíc korun

zlodej-pacidlo250Drysice, 13. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Neznámý pachatel se vloupal na faru v Drysicích na Vyškovsku. Způsobil škodu skoro 50 tisíc korun, informovala v úterý policejní mluvčí Iva Šebková.

Mladík ve Veselí bezdůvodně napadl tři lidi, skončil v policejní cele

agresor-vyrostek250Veselí nad Moravou, 13. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Až tříleté vězení hrozí osmnáctiletému muži, který ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku napadl tři lidi. V úterý o tom informoval hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Policie v Hodoníně dostala tip na opilého taxikáře, nadýchal skoro dvě promile

alkohol-pivo-klice_od_auta250Hodonín, 13. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Dvaatřicetiletý taxikář nadýchal v Hodoníně 1,7 promile alkoholu. V úterý to řekl hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

V Čebíně se deset lidí přiotrávilo oxidem uhelnatým

Zachranky-zraneni-5Čebín, 13. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Celkem 10 obyvatel jednoho domu v Čebíně na Brněnsku skončilo v péči záchranářů poté, cose přiotrávili oxidem uhelnatým. V úterý o tom informuje web jihomoravských záchranářů.

Útočník napadl na Hodonínsku muže, hrozí mu vězení

pest250Hodonín, 12. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Až desetileté vězení hrozí dvaatřicetiletému muži, který na Hodonínsku napadl protivníka a těžce ho zranil. Uvedl to hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Při srážce s dodávkou se v Adamově vážně zranil chodec

Prechod-1Adamov, 12. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Dodávka srazila v Adamově na Blanensku dvaačtyřicetiletého chodce, který se těžce zranil. V pondělí o nehodě informovala blanenská policejní mluvčí Iva Šebková.

U Těšetic havarovalo auto, na místě zasahoval vrtulník

Zachranky-vrtulnik-3Těšetice, 9. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Vrtulník letecké záchranné služby zasahoval v pátek odpoledne u Těšetic na Znojemsku, kde havarovalo osobní auto. Jeden člověk se zranil, informovala mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová.

Zloděj vykradl ve Velešovicích dům a způsobil škodu přes 180 tisíc korun

zlodej-pacidlo250Velešovice, 9. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Škodu přes 180 tisíc koru způsobil neznámý pachatel, který se vloupal do rodinného domu ve Velešovicích na Vyškovsku. V pátek to řekla policejní mluvčí Iva Šebková.

Strana 10 z 395