Umístění: Společnost Černá kronika Mladík v Brně sexuálně obtěžoval trafikantku, ženě pomohl kolemjdoucí

Mladík v Brně sexuálně obtěžoval trafikantku, ženě pomohl kolemjdoucí

Brno, 24. března 2011 (MEDIAFAX) - Ukojit svou sexuální touhu se snažil v Brně mladík (21) tím, že obtěžoval trafikantku. Ženě pomohl kolemjdoucí na ulici, který uslyšel její volání o pomoc, řekl ve čtvrtek brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb s tím, že policisté pachatele už deset minut po činu zadrželi.

pouta1

 

Celá událost se stala v úterý nad ránem. "Do trafiky v Brně vešel jednadvacetiletý mladík, který zamířil k pultu s erotickými časopisy," uvedl Šváb s tím, že vzápětí začal příchozí obtěžovat pětapadesátiletou prodavačku.

"Částečně obnažený ji natlačil zezadu k regálu a začal ji obtěžovat," sdělil Šváb. Ženě se podařilo ze sevření vyprostit, otevřela dveře na ulici a volala o pomoc.

Uslyšel ji opodál stojící muž, který se ženě vydal na pomoc. "Pachatel se jej zalekl a po krátké strkanici utekl," dodal.

Žena zavolala policii, která během 10 minut pachatele našla. Podle zjištění policistů mladík ještě před vstupem do trafiky obtěžoval devatenáctiletou dívku, která stačila nastoupit do tramvaje. Muž se nyní zodpovídá z trestných činů omezování osobní svobody a znásilnění ve stádiu pokusu.

Lenka Horáková

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci