Umístění: Společnost Černá kronika Mladík vyrazil na mopedu bez SPZ, následně nadýchal 3,5 promile

Mladík vyrazil na mopedu bez SPZ, následně nadýchal 3,5 promile

Sebranice, 7. července 2015 - V neděli 5. července večer zastavili policisté v Sebranicích třiadvacetiletého mladíka na mopedu, neboť jeho stroj neměl registrační značku. Při následné dechové zkoušce se asi muži zákona nestačili divit – řidič totiž na cestu vyrazil silně posilněn alkoholem.

moped sebranice

 

„To, že moped, na kterém si vyjel, neměl registrační značku, nebyl jeho jediný prohřešek. Daleko závažnější byla skutečnost, že mladý hazardér měl výsledek dechové zkoušky 3,53 promile,“ uvedla blanenská policejní mluvčí Alice Musilová s tím, že muž na místě přišel o řidičský průkaz. U soudu mu podle Musilové hrozí až roční vězení za ohrožení pod vlivem návykové látky.

(tof)


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #2 Ivan Sekal 2021-03-01 14:37
Blanenská Poblí si je to je taková třešnička na dortu.Mohl bych vykládat a ne jen já. Mladík se ožral a jel ale na čem jel? To se nikdo nedozví . Jel na kole s pomocným motorkem - podle EU- vyosený motor mimo pevný rám .......... takže jel pod parou na jízdním kole,nehodu nezpůsobil .... ohrozil hlavně sebe.Nebo někdo jiný podal oznámení?A jak podavatele ohrozil?Jistě pokuta to bude a pokud má řidičák tak postih. Což další úkon mimo zákon.jak by jsme trestali letce který vybočil mimo dráhu letiště?
Citovat
 
 
0 #1 Jindra 2015-07-21 19:11
Pro autora článku:
Proč píšete takovou pitomost jako SPZ v nadpisu a registrační značka v textu článku. Buď jedno nebo druhé, je mezi nimi rozdíl.
Jindra
Citovat