Umístění: Společnost Černá kronika Muž napadl na Hodonínsku ženu a dvě nezletilé děti

Muž napadl na Hodonínsku ženu a dvě nezletilé děti

Hodonín, 19. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Až pětileté vězení hrozí jednačtyřicetiletému muži, který v jedné z obcí na Hodonínsku napadl partnerku a dvě nezletilé děti. Na 10 dnů jej policisté vykázali ze společného obydlí, řekl v pondělí hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

pest-ruka_v_saku250

 

Dlouhodobé neshody vyvrcholily o víkendu. "Útočník uhodil ženu pěstí do obličeje, až upadla na zem a udeřila se o kuchyňskou linku. Tím však napadání neskončilo. V jiné místnosti do ní strčil tak silně, až narazila do obývací stěny. Pak ji uchopil za vlasy, hodil na sedačku a kopl nohou do břicha," popsal Zámečník.

Oběť chtěla odejít i s dětmi, ale agresor jim bránil. "Ženu opět chytl za vlasy a strhl ji na zem. Nadával jí a vyhrožoval zabitím. Když se děti rozbrečely, dal každému facku," uvedl mluvčí.

Muž chtěl partnerku uškrtit a všem vyhrožoval smrtí. "Naštěstí zůstalo jen u vyhrožování a násilník odešel. Vykázali jsme jej ze společného obydlí. Během 10 dnů se nesmí přiblížit k domu a napadenou kontaktovat," sdělil Zámečník.

Dodal, že za vyhrožování a ublížení na zdraví může jít až na pět let za mříže.

Lenka Horáková

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci