Umístění: Společnost Černá kronika Násilník v Zaječí brutálně zmlátil mladou ženu a okradl ji o auto

Násilník v Zaječí brutálně zmlátil mladou ženu a okradl ji o auto

Zaječí, 2. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Kriminalisté vyšetřují incident, při kterém v pátek pozdě večer přepadl u nádraží v Zaječí na Břeclavsku třiadvacetiletou ženu. Oběť okradl o auto a brutálně ji přitom zmlátil, žena leží ve vážném stavu v nemocnici, řekla v pondělí policejní mluvčí Kamila Haraštová.

pest250

Třiadvacetiletou ženu přepadl neznámý násilník v pátek po 22. hodině v okamžiku, kdy si chtěla nasednout do svého vozidla. "Muž ji napadl fyzicky a násilím vytáhl z auta ven. Poté osobní vozidlo ukradl a odjel směrem k hraničnímu přechodu v Mikulově," řekla Haraštová. Žena při napadení utrpěla vážná zranění a byla hospitalizována v brněnské nemocnici.

Podle prvotních informací by se mělo jednat o štíhlého muže ve věku od 27 do 35 let, vysokého 180 až190 centimetrů "Měl krátké hnědé vlasy a oblečený byl do tmavě modré bundy, světlých riflí a na nohou měl bílé sportovní boty s černým pruhem," popsala násilníka policejní mluvčí. Pachatel podle ní mluvil s cizím přízvukem.

Kriminalisté se intenzivně celou událostí zabývají a žádají občany, kteří by mohli k případu poskytnout bližší informace, aby se obrátili na tísňovou linku 158.

Jiří Nováček

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript