Umístění: Společnost Černá kronika Ozbrojený gang vykradl klenotnictví ve Velkých Bílovicích, napáchal škody za statisíce

Ozbrojený gang vykradl klenotnictví ve Velkých Bílovicích, napáchal škody za statisíce

Velké Bílovice, 31. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Dobře zorganizovaný gang ozbrojených zločinců vykradl v pátek ráno klenotnictví ve Velkých Bílovicích na Břeclavsku, během tří minut z krámu zmizely šperky a luxusní hodinky za statisíce korun. Policejní mluvčí Kamila Haraštová řekla, že zloději si krádež dopodrobna naplánovali.

prepadeni-maska2_250

 

Pár minut po půl čtvrté ráno natáhli zločinci přes příjezdovou silnici řetěz, aby zabránili případnému průjezdu jiných vozidel. "Na vozovku nasypali i kovové ježky, které by propíchaly pneumatiky případných pronásledovatelů," řekla Haraštová.

Na místo přijeli osobním vozem tmavé barvy Audi A6 combi. Podle Haraštové byli čtyři a byli ozbrojení. Do klenotnictví se dostali násilím. "Po bleskovém vykradení klenotnictví nasedli do auta a ujeli směrem na Moravský Žižkov. Pokračovali pak na Hodonínsko, kde kolem sedmé hodiny ráno lidé nedaleko tamní zoologické zahrady našli audi zapálené," řekla policejní mluvčí s tím, že pachatelům se pak podařilo zmizet.

"Na případu intenzivně pracujeme. Zajišťujeme a vyhodnocujeme stopy i informace," řekla mluvčí. Zároveň požádala o pomoc veřejnost. "Lidé se mohou prostřednictvím linky 158 přihlásit a podat případné svědectví, které by nám s objasněním kauzy pomohlo," řekla Haraštová.

Jiří Nováček, foto: ilustrační

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci