Umístění: Společnost Černá kronika Policisté objasnili loupež na Hodonínsku, pachatel přiznal další dva činy

Policisté objasnili loupež na Hodonínsku, pachatel přiznal další dva činy

Hodonín, 24. května 2012 (MEDIAFAX) - Až desetileté vězení hrozí pětadvacetiletému Slovákovi, který v Moravském Písku na Hodonínsku přepadl benzinovou čerpací stanici. Muž se přiznal k dalším dvěma loupežím, řekl ve čtvrtek hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250

 

Policie objasnila loupež z půli května v posledních dnech. "Maskovaný pachatel s krátkou střelnou zbraní přepadl benzinovou čerpací stanici, odkud si odnesl 6000 korun. I když obsluha ihned loupež nahlásila, policie pachatele nenašla. Zjistila však informaci o osobním vozidle, které se v inkriminované době nacházelo poblíž a s případem by mohlo souviset," uvedl Zámečník.

Podle něj právě tato stopa pomohla případ vyřešit. "Hlídka narazila na popsané vozidlo během několika dní u jednoho hotelu. Muž sice zapíral, ale postupně už neměl argumenty. Navíc se přiznal k dalším dvěma loupežím. Jednu spáchal v místě bydliště v Ružomberoku a druhou v severomoravských Klimkovicích," sdělil mluvčí.

Pachatel loupil kvůli dluhům, které způsobil tím, že prohrál firemní peníze v automatech. Muž je stíhaný na svobodě. Za loupež mu hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Lenka Horáková

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci