Umístění: Společnost Černá kronika Policisté řešili na diskotéce na Hodonínsku několik napadení

Policisté řešili na diskotéce na Hodonínsku několik napadení

Mutěnice, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Tři neznámí pachtelé měli napadnout na diskotéce v Mutěnicích na Hodonínsku devatenáctiletého mladíka. Kopali jej do obličeje a způsobili mu mnohačetná zranění, informoval v úterý hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

pest250

 

Na diskotéce nebo v jejím okolí řešili v noci na Štědrý den policisté v Mutěnicích hned tři rvačky. "V prvním případě udeřil neznámý útočník šestnáctiletého chlapce do obličeje hlavou a způsobil mu otok v okolí pravého oka," uvedl Zámečník.

Dále pětadvacetiletý agresor nejprve slovně a poté i fyzicky napadl dvaadvacetiletého protivníka, kterému způsobil tržnou ránu na hlavě.

Mnohem závažnější útok mají na svědomí tři muži, kteří napadli devatenáctiletého mladíka. Jeden jej povalil na zem a ostatní jej kopali do obličeje. "Útok může skončit až obviněním z trestného činu," dodal Zámečník.

Další incident se stal před stejnou diskotékou o dva dny později. Devatenáctiletý mladík napadl neznámého poškozeného, přitom ale strčil a kopl do sedmnáctileté dívky. "Při příjezdu hlídky jeho dvacetiletý kamarád atakoval pěstmi o rok mladšího mladíka a způsobil mu podlitinu. Vzhledem k tomu, že by podezřelí mohli v napadání pokračovat, hlídka je zajistila a eskortovala do cely. Tam oba nadýchali 1,6 promile alkoholu," uvedl Zámečník.

Lenka Horáková

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci