Umístění: Společnost Černá kronika Pomozte policii v pátrání po pachatelích dvou loupeží v Brně!

Pomozte policii v pátrání po pachatelích dvou loupeží v Brně!

Brno, 1. srpna 2012 (MEDIAFAX) - Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po pachatelích, kteří minulý týden v Brně přepadli dvě banky. Ve středu to řekla brněnská policejní mluvčí Andrea Straková.

pachatele-Kridlovicka-Zebetinska250

 

Loupeže se staly minulý týden v ulicích Křídlovická a Žebětínská. "Do spořitelny v Křídlovické ulici přišel ve středu muž a hrozil použitím výbušniny. Pracovník mu vydal peníze a pachatel utekl směrem k Václavské ulici, kam ho pronásledovala jedna z pracovnic banky," uvedla Straková.


Muž si měl později převléknout tričko a sundat kšiltovku. Věci schoval do batohu, nasedl do tramvaje a ujel. "Dotyčný měl kolem 35 let, byl štíhlý a asi 175 centimetrů vysoký. Měl krátké světlé vlasy, tetování na obou pažích a nad pravou lopatkou. Byl oblečený do černého trička s krátkým rukávem, bílým lemem na rukávech a výstřihem do tvaru V. Dále měl světle modré rifle a na hlavě červenočernou kšiltovku. Na zastávce se převlékl do bílého trika. Na zádech nesl batoh tmavé barvy s vyobrazením operátora O2," popsala Straková.

pachatel-Kridlovicka
Pachatel loupežného přepadení spořitelny v Křídlovické ulici v Brně

Druhá loupež se stala v pátek v Žebětínské ulici, odkud pachatel odešel s nepořízenou. "Pracovnici vyhrožoval zastřelením. Žena mu však sdělila, že nemůže otevřít trezor. Ani po opakovaných výhrůžkách mu peníze nevydala," sdělila mluvčí.

pachatel-Zebetinska600
Pachatel loupežného přepadení v brněnské ulici Žebětínská

Pachatele popsala jako třicetiletého štíhlého muže vysokého asi 185 až 190 centimetrů. V obličeji byl opálený a měl bradku. Na sobě měl tmavé sportovní oblečený a na hlavě pánský klobouk s proužky a dioptrické brýle s černou obroučkou.

"Jakékoliv informace přivítáme na lince 158," uzavřela Straková.

Lenka Horáková, foto - zdroj: Policie ČR

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci