Umístění: Společnost Černá kronika Zbastlenou kárku naboural s 2 promile, vezl na ní i ženu a dítě

Zbastlenou kárku naboural s 2 promile, vezl na ní i ženu a dítě

Sebranice, 13. září 2016 - Hodně nesmyslně a především nebezpečně se choval v neděli večer v Sebranicích šestatřicetiletý muž. Na podomácku vyrobené neosvětlené motokáře krátce před dvacátou hodinou vjel z účelové komunikace na frekventovanou silnici R 43.

karka sebranice podomacku vyrobena

 

„Přitom nedal přednost projíždějícímu osobnímu automobilu Kia, který řídila sedmatřicetiletá žena. Došlo k havárii, při níž byla zraněna jak řidička osobního automobilu, tak i cestující na motokáře. Řidiči totiž při jízdě seděla na klíně o pět let mladší žena a na jejím klíně šestiletý syn,“ uvedl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

Šoféra ošetřili záchranáři na místě, ženu odvezli do nemocnice s lehkým zraněním. Dítě putovalo záchranářským vrtulníkem rovněž lehkým zraněním do nemocnice.

„Viník nehody byl pod vlivem alkoholu, při dechové zkoušce nadýchal přes dvě promile. Navíc má pro dřívější přestupky vyslovený platný zákaz řízení motorových vozidel. Nyní je tedy stíhaný pro ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání,“ doplnil Malášek.

(tof), foto: PČR JMK


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci