Umístění: Společnost Černá kronika Znojmo: Policie marně hledá násilníka, jež pažbou pistole těžce zranil mladíka

Znojmo: Policie marně hledá násilníka, jež pažbou pistole těžce zranil mladíka

Znojmo, 6. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Kriminalisté pátrají stále po muži, který začátkem prosince ve Znojmě před lázněmi na Náměstí svobody udeřil pistolí do hlavy pětadvacetiletého mladíka. Napadený se zhroutil a skončil v nemocnici, řekla v pátek policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

pistole-250

 

Incident, který skončil těžkým ublížením na zdraví, se odehrál hodinu po půlnoci z pátku na sobotu 3. prosince. "Neznámý muž přistoupil k pětadvacetiletému mladíkovi ze Znojemska. Uchopil jej za oděv a přitáhl k sobě. Vytáhl zbraň a přiložil ji mladíkovi na čelo. Ozvalo se cvaknutí a mladý muž ucítil prudkou bolest," řekla Drahokoupilová s tím, že napadený mládenec utrpěl tržnou ránu na hlavě a skončil v nemocnici.

"Násilník po napadení soka schoval zbraň pod oblečení a bez spěchu odešel směrem k Pražské ulici," řekla policejní mluvčí.

Policisté požádali v pátek prostřednictvím médií svědka, který zavolal zraněnému muži záchranku, aby se přihlásil policii. "Potřebujeme další informace k pachateli a k celému průběhu události," vysvětlila Drahokoupilová. Dodala, že útočníkovi hrozí za těžké ublížení na zdraví tři až deset let vězení.

Jiří Nováček

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci