Umístění: Kultura Divadlo a film

Donutil vystoupí na one man show Cestou necestou v Mikulově

publikum smichMikulov, 17. ledna 2014 - Na humorné vyprávění a zpěv oblíbeného herce se můžete těšit v rámci jeho one man show Cestou necestou, se kterou vystoupí 3. března v Městském kině Mikulov.

Boleradické divadlo už má program na nadcházející sezónu

divadlo-boleradiceBoleradice, 7. srpna 2013 - Divadelní spolek bratří Mrštíků má již připravený program na nadcházející sezónu. “Letos začínáme netradičně už na konci prázdnin s malým divadelním festivalem Letní hraní," prozrazuje Iva Kahounová, která dramaturgii divadla v Boleradicích již léta připravuje.

Romeo a Julie na nádvoří zámku ve Slavkově ukončí letní prázdniny

Romeo-a-julie-zamek-slavkov-u-brnaSlavkov u Brna, 10. července 2013 - Na závěr prázdnin si Zámek Slavkov – Austerlitz připravil opravdový kulturní bonbónek v podobě divadelního představení v podání herců Maheny činohry Národního divadla Brno – Romeo a Julie.

Boskovický Festival pro židovskou čtvrť opět obohatí filmové projekce

panorama kino boskoviceBoskovice/Brno, 25. června 2013 – Součástí boskovického Festivalu pro židovskou čtvrť bude i letos filmový program a návštěvníci se opět mají na co těšit. K shlédnutí budou připraveny vítězové Ceny Pavla Kouteckého, profilové snímky Juraje Jakubiska, Hořící keř polské režisérky Agnieszky Holland a další celovečerní a dokumentární filmy. Projekce v kině Panorama potrvají od 11. do 14. července. O programu za pořadatele informovala Petra Černá.

VLASY jako terapie – muzikálová show ve Slavkově u Brna

publikum-koncert-krystof-turekSlavkov u Brna, 13. června 2013 - „VLASY jako terapie“ je název muzikálového představení z repertoáru Městského divadla v Brně, které budete mít možnost zhlédnout v sobotu 15. června v zámecké zahradě ve Slavkově u Brna. Představení začíná o půl deváté večer.

Babovřesky 2 se začnou natáčet už za pár dní. Co vás čeká a nemine?

film-civky2 25015. května 2013 (MEDIAFAX) - Do roka a do dne… Tak zněl po premiéře slib režiséra Zdeňka Trošky – pokud bude komedie Babovřesky, aneb z dopisu venkovské drbny úspěšná a divákům se bude líbit, sejdeme se na dvojce.

Hrdinové komedie Jedlíci aneb Sto kilo lásky váží 654 kilo!

herci-jedliciBrno/Praha, 9. dubna 2013 – Více než šest metráků váží hlavní herecký „pětilístek“ nové české filmové komedie Jedlíci aneb Sto kilo lásky, která vstupuje do kin již 2. května. A přestože ve svých rolích měli herci hubnout, během natáčení naopak ještě něco přibrali. „Většina filmu se natáčela v hotelu Studánka, kde nám kuchaři vyvářeli takové lahůdky, že prostě nešlo odolat. Navíc jsme ve svých rolích měli scény, kdy jsme museli jíst, a jak už to tak bývá, každý záběr se opakuje několikrát… No a po dvou týdnech natáčení jsme najednou zjistili, že místo hubnutí přibíráme,“ vzpomíná na natáčení představitel jedné z rolí a režisér Tomáš Magnusek.

Veronika Zaňková složila hudbu k filmové komedii Jedlíci aneb Sto kilo lásky

veronika-zankova-sto-kilo-laskyBrno/Praha, 29. března 2013 – Autory hudby k nové filmové komedii Jedlíci aneb Sto kilo lásky je manželská dvojice Veronika Zaňková a Lukáš Černý. Pro film už muziku skládali, ale komediální žánr zkusili poprvé. Nová česká filmová komedie vstoupí do kin 2. května 2013.

Strana 9 z 24