Umístění: Kultura Divadlo a film Brno zakončí největší festival outdoorových filmů ve střední Evropě

Brno zakončí největší festival outdoorových filmů ve střední Evropě

Brno, 20. března 2015 - Kino Scala bude ve dnech 1. a 2. dubna vyhrazeno všem nadšencům expedičních a outdoorových filmů. I v letošním roce zde bude opět konat slavnostní ukončení festivalu Expediční kamera, který putuje po více než 200 městech v České republice a na Slovensku.

expedicni kamera festival scala brno

Expediční kamera je přehlídka těch nejlepších (českých i zahraničních) filmů o dobrodružství, expedicích, extrémních zážitcích a divoké přírodě. A na jaké filmy se letos diváci mohou těšit? Třeba na příběh muže, který na kole přejel Himaláje přes nejvyšší stezky světa. Na běžce, jehož cílem je během čtyř let překonat rychlostní rekordy výstupů a sestupů všech nejdůležitějších hor planety. Nebo také na dva Brity veslující bez doprovodné lodi přes Indický oceán, ačkoliv v životě nestrávili jediný den na moři. Z náročné cesty se navíc stane boj o život ve chvíli, kdy se jejich loď převrátí.

Pro velký zájem je v letošním roce festival dvoudenní a bude doplněn přednáškami, exotickou kuchyní, soutěžemi a výstavou fotek.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript