Umístění: Jižní Morava Ekonomika Cestovní kanceláře nabízejí na veletrhu Go v Brně slevy v desítkách procent

Cestovní kanceláře nabízejí na veletrhu Go v Brně slevy v desítkách procent

Brno, 14. ledna 2011 (MEDIAFAX) - Cestovní kanceláře nabízejí na veletrhu Go v Brně při zakoupení pobytu na místě slevy v desítkách procent. V pátek to agentura Mediafax zjistila průzkumem.

Krach2

 

Například cestovní kancelář Shenkos nabízí na veletrhu ve šťastné hodiny 35procentní slevu, po celou dobu veletrhu 20procentní slevu. Slevy se týkají všech nabídek z katalogu. Kancelář se specializuje na Egypt, Turecko, Krétu nebo Izrael. „Tento rok očekáváme nárůst prodeje zájezdů zhruba o 15 procent,“ uvedla ředitelka kanceláře Světlana Fekri Mihulová.

Firo Tour nabízí na pobytové zájezdy 15procentní slevu, na poznávací pak 10procentní slevu. Cestovní kancelář Ancora zase 18procentní veletržní slevu na všechny destinace, ovšem mimo Egypta a Spojených arabských emirátů. Kancelář nabízí pobytové zájezdy a sleva platí do 23. ledna. „Očekáváme nárůst prodeje proti roku 2010 o 15 až 20 procent,“ sdělila vedoucí kanceláře Hana Vysoudilová.

Výrazné slevy lze na veletrhu získat také u cestovní kanceláře Alex. Ta nabízí až 50procentní slevy pro seniory, pro ostatní klienty 20procentní. „Senioři často nemají podmínky pro to, aby si mohli dovolit takovou dovolenou, my jim tuto příležitost chceme dopřát,“ vysvětlil obchodní ředitel firmy Marek Šíma. Alex se specializuje především na Řecko, kde nabízí zájezdy do 17 destinací, v nabídce však má i Bulharsko nebo Turecko.

CK Pressburg láká klienty na veletrhu na pětiprocentní slevu. Specializuje se na pobyty v lázních a wellness hotelech, a to v Česku, Slovensku, Slovinsku, Maďarsku a Polsku. „Očekáváme, že letos prodáme více zájezdů než v roce 2010, to jsme ale měli zhruba třetinový propad,“ uvedl Martin Marec z produkčního oddělení firmy.

America Tours nabízí desetiprocentní veletržní slevu. Neckermann veletržní slevy nenabízí, klienti však mohou využít až osm slev, které se dají kombinovat a jsou platné až do 31. března. Aeolus nabízí 17procentní slevu na pobyty na řeckých ostrovech, 15procentní slevy na Chorvatsko a pětiprocentní slevy na Itálii. Redok Travel má na veletrhu desetiprocentní slevy, Kovotour Plus šestiprocentní. Globtour láká klienty na dvacetiprocentní veletržní slevy, Erli dává 15 procent dolů na zájezdy. CK Turistika a Hory dává desetiprocentní slevu.

Cestovní kancelář Atis má na veletrhu tři druhy slev. Hned 50 procent nabízí na zájezdy do maďarských termálních lázní, na zhruba čtyři desítky pobytových destinací má pak 20procentní slevu. Na všechny další desetiprocentní slevu.

V roce 2010 na veletrzích Go a Regiontour vystavovalo celkem 1105 firem z 21 zemí světa, expozice obsadily plochu přes 10 tisíc metrů čtverečních. Na akcích se prezentovaly všechny regiony ČR a cestovní kanceláře a agentury nabídly zájezdy do více než 110 zahraničních destinací. V prvních dvou dnech přijížděli na veletrhy zejména odborníci a počet registrovaných odborných návštěvníků překročil 18 tisíc. Za celou dobu trvání akcí si na výstaviště našlo cestu 33 595 návštěvníků ze 14 zemí.

Libor Popela

Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci