Umístění: Jižní Morava Ekonomika Moravský Krumlov nabídne v aukci 45 pozemků pro stavbu rodinných domů

Moravský Krumlov nabídne v aukci 45 pozemků pro stavbu rodinných domů

Moravský Krumlov, 30. srpna 2019 – Nově připravené a zasíťované pozemky pro celkem čtyřicet pět rodinných domů nabízí Moravský Krumlov zájemcům. „Prodej pozemků probíhá formou elektronické prodejní aukce. Další vyhlášení již třetího kola aukce je plánované v průběhu září 2019,“ potvrdil starosta města Tomáš Třetina.

novostavba rodinny dum moravsky krumlov

 

Pozemky byly připraveny tak, aby byly dostatečně široké, a přitom jednoduchého a využitelného tvaru. Dalším parametrem byla ekonomika nákladů na infrastrukturu. Pozemky jsou nyní kompletně zasíťované včetně přípojek k jednotlivým stavebním pozemkům zakončených pro jednoduché napojení revizními šachtami, jsou vybudované obslužné komunikace, parkovací plochy, komunikace pro pěší a veřejné osvětlení. Celkové náklady na kompletní zasíťování lokality Novosady pro výstavbu rodinných domů činily přes šedesát milionů korun.

„Dbali jsme také na šetrné hospodaření s dešťovou vodou, aby z pozemků rychle neodtekla, ale dala se smysluplně využít,“ popsal starosta Tomáš Třetina. Proto jsou v lokalitě vybudovány tři velké zasakovací objekty a jedna retenční nádrž, která bude sloužit zejména Službám města a hasičům.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci