Umístění: Jižní Morava Ekonomika U pasohláveckého Aqualandu otevřeli nový hotel za 60 milionů

U pasohláveckého Aqualandu otevřeli nový hotel za 60 milionů

Pasohlávky, 3. května 2016 - Jihomoravský Aqualand Moravia otevřel první májový den nový ubytovací komplex. Největší výhodou nově otevřeného hotelu je neomezený vstup do akvaparku v ceně ubytování. Hotelová kapacita areálu navíc v Pasohlávkách dosud chyběla. Investice do jeho výstavby vyšla na 60 milionů korun.

hotel Aqualand inn hotel

 

Ubytovací komplex pokrývá šest tisíc metrů čtverečních a nabízí více než sto lůžek. Aqualand Inn Hotel se nachází přímo u akvaparku, na břehu novomlýnských nádrží s výhledem na Pálavu.

„Aqualand Moravia si zakládá na velmi vysoké kvalitě a komplexnosti služeb a vlastní hotel logicky v tomto portfoliu chyběl nejvíce. Chceme návštěvníkům dopřát nejen kouzelný relaxační, adrenalinový a gurmánský zážitek, ale také možnost ubytování v rámci našeho komplexu s bonusem čerpat výhody spojení hotelu s akvaparkem,“ uvedl ředitel Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. Nabídka vyššího standardu ubytování v pokojích a apartmánech hotelu rovněž doplní možnosti ubytování v rámci celého turisticky atraktivního regionu.

Ubytovací komplex nabízí čtyři verze pokojů – Standard, Superior, De Luxe a Rodinný apartmán. Ubytovací kapacita se dále rozšíří ještě i o prázdninách. V areálu přibudou čtyři apartmány moderního typu bydlení v takzvaných free domcích.

(red), foto: archív


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci