Umístění: Jižní Morava Ekonomika Volarik Capital postaví v Mikulově netradiční ekologický hotel

Volarik Capital postaví v Mikulově netradiční ekologický hotel

Mikulov, 20. srpna 2019 – Společnost Volarik Capital představila svůj nový projekt – Boutique Wine Hotel. Ten vznikne také v Mikulově a zařadí se do systému design hotelů po celém světě. V současné době do něj patří pouze jeden hotel v Česku. Hotel, který navrhoval architekt Bukolsky, poskytne ubytování v okolí vinic, lomu, přímo pod Svatým Kopečkem a nabídne tak spojení jedinečného designu s přírodou.

Volarik mikulov Boutique Wine Hotel

 

Předseda správní rady Volarik Capital Mike Volařík již absolvoval jednání s designhotels.com v Berlíně a plánuje setkání v Mikulově. „Probírali jsme parametry spolupráce a zjistili jsme, že máme stejnou vášeň pro design, eko, a to byl jeden z důvodů, proč dále máme zájem tuto spolupráci rozvíjet,“ řekl Mike Volařík.

„Hotel bude eko, a to spočívá v tom, že budou maximálně využity přírodní materiály. Střecha bude pokryta zelení, budeme dbát na úspory vody a využívání šedé vody. Je pro nás důležité nejen třídit odpad, ale i jej dále využívat. Naším cílem je minimalizovat i využití plastů a rozhodně nebudeme využívat jednorázové plasty, například slámky či talíře. Hosté se také můžou těšit na naturální kosmetiku,“ dodal Mike Volařík s tím, že cílem společnosti je uvést hotel do zkušebního provozu na konci roku 2020.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci