Umístění: Sport Halové sporty

Futsal - FINAL FOUR 2009 juniorů v Brně

Futsal tourV sobotu 28. 2. 2009 se od 9.00 hod. do 17.00 hod. v Brně, v nové hale na Vodové ulici, uskuteční finálový  turnaj ve futsale hráčů U-16 a U-18.  Poprvé od založení 1.juniorské ligy se stal pořadatelem tohoto významného juniorského turnaje  tým z Brna FC TANGO Brno.
Turnaje FINAL FOUR 2009 se zúčastní dva nejlepší týmy z východní a západní skupiny 1. juniorské ligy, kteří se utkají systémem první ze skupiny západ s druhým ze skupiny východ a opačně. Vítězové se utkají ve finále a poražení v zápase o 3. místo.

Gymnastka Věra Černá: Zlato, nádor i ochrnutí

Věra ČernáPřed 30 ROKY (1979), během mistrovství světa v texaském městě Forth Worth, triumfuje na kladině. Američanům chybí státní hymna, protože vítězku z Československa nikdo nečekal. Teprve když jim klavírista naší výpravy Rudolf Kyznar zabrnká melodii Kde domov můj, vytahují z archivu tu správnou desku. To vše, aby se organizátoři zcela neztrapnili i před Věrou Černou (45), sportovní gymnastkou z Brna, která se do reprezentace dostala už v jedenácti.

Z MS v kolové do Svitávky nedaleko Boskovic

Tandem Jiří Hrdlička a Radim Hasoň Talismany neměli, přesto si z mistrovství světa v kolové v Rakousku přivezli do Svitávky nedaleko Boskovic zlaté medaile. Tandem Jiří Hrdlička a Radim Hasoň porazil obhájce titulu z Německa...

Volejbal přes léto nespí

volejbalVolejbalové soutěže se rozběhnou až na podzim, a i když na olympijských hrách v Pekingu chyběly české týmy jak v klasickém „šestkovém“ volejbale, tak i naši zástupci atraktivního beachvolejbalu, oko diváka si přes léto přišlo opravdu na své, zejména zde u nás na jižní Moravě...

Strana 35 z 35