Umístění: Sport Halové sporty

Brněnský primátor ocenil juniorského mistra svět v kulturistice Tomáše Horáka

bodybuildingBrno, 19. března 2013 – Tomáš Horák vybojoval na mistrovství světa juniorů a masters v kulturistice, fitness a bodyfitness 2012 zlatou medaili v klasické kulturistice v kategorii juniorů. Strážníka Městské policie Brno dnes přijal v salonku primátora na Nové radnici primátor města Brna Roman Onderka, informovala Zuzana Gregorová z Tiskového střediska MMB.

V Brně se uskuteční halové mistrovství ČR v ultimate frisbee

frisbeeBrno, 21. února 2013 – Sportovní hala brněnského VUT Pod Palackého vrchem a hala TJ Tesla na Lesné přivítají o víkendu 23. – 24. února Halové mistrovství ČR v ultimate frisbee. Divácky atraktivní sport s létajícím diskem je v ČR prozatím jen okrajovou aktivitou. Jeho obliba však v poslední době stoupá, což dosvědčuje i to, že byla letos soutěž rozšířena o druhou ligu, informují oficiální stránky Ultimate Frisbee Brno.

Druhého ročníku Memoriálu Slávka Jandory ve florbale se zúčastnilo devět týmů

florbal01-250Hodonín, 2. ledna 2013 – V pátek 28. prosince se v Hodoníně na městské sportovní hale uskutečnil druhý ročník vzpomínkového turnaje ve florbale. I letošní ročník patřil vzpomínce florbalového trenéra – Jaroslava Jandory. Letošního ročníku se zúčastnilo 9 týmů a součástí byl i tým bývalých hráčů pana Jandory – RETRO OČOV STARS. Celkově bylo odehráno 18 zápasů a v hale se objevilo více než 250 návštěvníků.

Vánoční florbalové turnaje v Hodoníně klepou na dveře

florbal01-250Hodonín, 12. prosince 2012 - S vánočními svátky máme spojeno zejména pojídání cukroví, návštěvy příbuzných a celkově pohodovou atmosféru v rodinném kruhu. Od loňského roku, ale tento čas tradičně patří i Memoriálu Slávka Jandory. Florbalový turnaje nese jméno bývalého učitele a trenéra Jaroslava Jandory, který s žáky Očova získal několik celorepublikových medailí. Na jeho počest se v Hodoníně na SH Lipová uskuteční už druhý ročník vánočních turnajů.

Futsalové Tango zápasem s Bohemians 1905 podpoří dětský domov Klokánek

futsal250Brno, 7. prosince 2012 – Brněnský futsalový klub FC Tango Brno odehraje v pátek 7. prosince zápas 11. kola Chance Futsal ligy s pražskými Bohemians 1905. Zápas nabídne kromě atraktivní podívané také možnost přispět na dobrou věc. Klub totiž společně se svými fanoušky připravil charitativní akci Plyšáci, kterou podpoří dětský domov Klokánek.

Vyškov odmítl stavět tenisovou halu za 20 milionů, po projektu sáhly sousední Drnovice

tenis01-250Vyškov, 12. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Zastupitelstvo Vyškova po dlouhé diskusi neschválilo výstavbu tenisové haly v Mlýnské ulici. V pondělí to řekl místostarosta Karel Jurka (ODS) s tím, že projekt neprošel o jediný hlas.

Tango udolalo Teplice a posunulo se na čtvrtou příčku

fc-tango-brnoBrno, 15. října 2012 - Tango i bez distancovaného kanonýra Seidlera dokázalo v rychlém a fyzicky náročném utkání porazit na své palubovce Teplice 3:1 a posunulo se na čtvrtou příčku tabulky. Klub a diváci pogratulovali před utkáním Michalovi Belejovi ke stému ligovému gólu, tentokrát ale ve střílení branek měla navrch čtyřka mladých pušek.

Prvoligové florbalové utkání v Hodoníně

florbal01-250Hodonín, 27. září 2012 - V neděli 30. září od 17:00 se v Hodoníně sportovní hale TEZA odehraje florbalové utkání 1. ligy mužů. „Jedná se o první oficiální zápas první ligy v Hodoníně. Už nám zbývá jen oficiální extraligový zápas,“ dodávají promotéři utkání.

Strana 2 z 35