Umístění: Sport Halové sporty

Slovácký pohár je obrovská možnost pro region, říkají organizátoři

Hazena1-2Hodonín, 22. srpna 2012 - Již pošesté se sejdou v Hodoníně obrovsky kvalitní házenkářské týmy, aby ve dnech 22. – 26. srpna odehrály Slovácký pohár. Tento hodonínský turnaj za předchozích pět let získal ohromnou reputaci, a tak museli organizátoři týmy dokonce odmítat. Jak sami tvrdí, pro celý region je to skvělá možnost své prezentace, avšak místními ne zcela doceněná.

Druhý prestižní florbalový souboj Česko - Slovensko opět v Duňanech

florbal01-250Dubňany, 21. srpna 2012 - V pátek 24. srpna od 16:50 se všichni florbalový nadšenci mohou těšit na druhé pokračování soubojů mezi Čechy a Slováky na sportovní hale Želva. Dubňany přivítají již druhý exkluzivní zápas mezi hodonínsko-dubňanskými odchovanci a hráči Slovenska ze Skalice.

Hvězdné házenkářky včetně finalistek Champions League Győri se sjedou do Hodonína

hazena2_250Hodonín, 21. srpna 2012 - Slovácký pohár je možná nenápadná akce, za to však s ryze hvězdným obsazením. Vždyť v Hodoníně uvidíte finalistky Champions League z Györu, hráčky, které nedávno získaly juniorské zlato, či účastnice olympiády v Londýně a Pekingu.

Historie versus současnost hodonínského florbalu

florbal01-250Hodonín, 16. srpna 2012 - Již 31. srpna začne premiérový ročník elitního turnaje pro extraligové a prvoligové týmy z ČR a SR. Dostaveníčko si totiž dají na přípravném turnaji pro následující extraligovou a prvoligovou sezonu na SH TEZA v Hodoníně.

Slovácký pohár 2012 - špičkové házenkářky míří do Hodonína

hazena2_250Hodonín, 16. srpna 2012 - Účastnice olympiády v Londýně, šampionka z Pekingu, hráčky, mající doma zlato ze světového šampionátu juniorek, který se odehrál v Praze. Několik českých reprezentantek. Kde je uvidíte? V Hodoníně, právě tam se totiž ve dnech 22. – 26. srpna uskuteční SLOVÁCKÝ POHÁR 2012, turnaj, slibující parádní házenkářský zážitek.

Nejlepší florbal na Moravě již zanedlouho v Hodoníně

florbal01-250Hodonín, 6. srpna 2012 - Již 31. srpna začne premiérový ročník elitního turnaje pro extraligové a prvoligové týmy z ČR a SR. Dostaveníčko si totiž dají na přípravném turnaji pro následující extraligovou a prvoligovou sezonu na SH TEZA v Hodoníně.

Po těžké nemoci zemřel basketbalový trenér Marek Šilhan

Basket3cb-250-168Brno, 19. července 2012 (MEDIAFAX) - Basketbalový trenér a funkcionář Marek Šilhan, který naposledy pracoval ve Valosunu Brno, zemřel ve čtvrtek ráno po těžké nemoci ve věku 45 let. Informoval o tom manažer brněnského klubu Jaroslav Michálek.

Házenkářky Veselí nad Moravou jsou znovu bez trenéra

Hazena1-2Veselí nad Moravou, 19. července 2012 (MEDIAFAX) - Slovenský kouč Jozef Hanták po necelých dvou týdnech skončil u týmu házenkářek Veselí nad Moravou. Agentura SITA informuje o tom, že nástupce Petera Sabadky skončil z osobních důvodů.

Strana 3 z 35