Umístění: Sport Halové sporty Druhý prestižní florbalový souboj Česko - Slovensko opět v Duňanech

Druhý prestižní florbalový souboj Česko - Slovensko opět v Duňanech

Dubňany, 21. srpna 2012 - V pátek 24. srpna od 16:50 se všichni florbalový nadšenci mohou těšit na druhé pokračování soubojů mezi Čechy a Slováky na sportovní hale Želva. Dubňany přivítají již druhý exkluzivní zápas mezi hodonínsko-dubňanskými odchovanci a hráči Slovenska ze Skalice.

florbal01-250

 

„Těšíme se na skvělou podívanou, minule přišlo přes 150 diváků a florbal byl na velmi vysoké úrovni. Věřím, že tentokrát bude fanoušků ještě více,“ dodává hlavní organizátor utkání a majitel florbalového obchodu XFlorbal.com, Vojtěch Šmida. Minulý zápas proti skalickému týmu G-Tigers vyhrál tým Slovácka 7:1. Nejlepším hráčem se stal dvougólový střelec Zdeněk Zemský.

Utkání se bude hrát 3x20 minut, pořadatelé si slibují vyrovnanou podívanou, až do konce utkání. „Věřím, že se bude na co dívat. Minulý zápas byl velmi hektický a také napjatý. Emoce pracovaly na plné obrátky. Snad padne hodně branek, aby si diváci přišli na své, i když branku Slovácka bude tentokrát hájit gólman s reprezentačními zkušenostmi a velká osobnost jihomoravského florbalu, Jiří Wagner,“ dodává, Šmida. Součástí týmu bude dost možná, také Wagnerův dlouholetý kolega a nejlepší kamarád, člen reprezentace ČR, Lukáš Bábíček. „Škoda, že nemohou chytat oba. To by byla jiná podívaná. Možná je zkusíme vyhecovat, aby chytali proti sobě. Ještě uvidíme. I tak bude skvělé vidět tyto borce v akci,“ dokresluje situaci obou odchovanců z Hodonína, kteří se v nejbližších dnech chystají na trénování dětí na florbalovém kempu v Hodoníně a zejména na organizaci prestižního utkání extraligových týmů – SUMMER Florbal.com CUP, Šmida.

„I přes veškeré časové vytížení jsem se rozhodl přijet. Minule jsem pozvánku nedostal, tak jsem zvědav, co mě čeká tentokrát,“ dodává s úsměvem, Wagner, mimo jiné ředitel turnaje Jadberg-Florbal.com Cup v Brně.

Součástí této atraktivní podívané bude také spousta zábavy. Připravena soutěž o hodnotné ceny pro fanoušky a diváky, kterou sponzoruje právě e-shop XFlorbal.com. Vedoucí Skalice Marek Hurban je také nadšen tímhle duelem a dodává: „Je to pro nás dobrá příprava na sezonu a jdeme s největšími cíli – výhra.“ Kapitán domácích, Lukáš Veit reaguje: „Florbalky jsme nedržely od posledního zápasu v ruce, přesto věříme, že díky našim větším zkušenostem zvítězíme".
„Za organizační tým si Vás dovoluji srdečně pozvat na tuto akci a věřím, že se již tento pátek s Vámi v Dubňanech potkáme,“ zve hlavní organizátor turnaje, Šmida.

(red)


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci