Umístění: Sport Hokej

Hokejová Tipsport extraliga, předkolo play-off (čtvrteční výsledky)

hokej01-250Brno, 1. března 2012 (MEDIAFAX) - Ve čtrvrtek pokračovalo předkolo play-off hokejové Tipsport extraligy a vyrovnala se série mezi Zlínem a Třincem, když Oceláři zvítězili na stadioně Luďka Čajky 4:3 po samostatných nájezdech. To Brno vyhrálo nad Kladnem 5:3 a Středočeši tak musí zvítězit třikrát v řadě, jinak pro ně sezona končí.

Hokejová Tipsport extraliga, předkolo play-off (Brno - Kladno 5:3)

hokej8Brno, 1. března 2012 (MEDIAFAX) -  Hokejisté brněnské Komety zvládli ve čtvrtek i druhý zápas předkola play-off Tipsport extraligy a na svém ledě porazili Kladno 5:3. Středočeši měli v závěru velký tlak, místo vyrovnání ale popáté inkasovali a nyní budou muset vyhrát třikrát v řadě, jinak pro ně sezona končí.

Ve čtvrtek pokračuje předkolo hokejového play-off

hokej7Brno, 1. března 2012 (MEDIAFAX) - Druhé zápasy má ve čtvrtek na programu play-off hokejové Tipsport extraligy, v němž jsou po prvním hracím dnu na koni týmy Zlína a Komety Brno. Pokud zvládnou svá druhá utkání na domácím ledě, Kladno s Třincem se ocitnou v hodně svízelné situaci.

Hokejová Tipsport extraliga, předkolo play-off (středeční výsledky)

hokejkapuk_250Brno, 29. února 2012 (MEDIAFAX) - Středeční první zápasy předkola hokejového play-off Tipsport extraligy zvládly lépe oba domácí týmy. Kometa Brno porazila kladenské Rytíře 5:2, PSG Zlín přemohl mistrovský Třinec 3:0, série pokračují už ve čtvrtek.

Hokejová Tipsport extraliga, předkolo play-off (Brno - Kladno 5:2)

hokej01-250Brno, 29. února 2012 (MEDIAFAX) - Hokejisté Komety Brna zvládli vstup do předkola play-off Tipsport extraligy a na svém ledě ve středu porazili kladenské Rytíře 5:2. Domácí udělali výrazný krok za první výhrou v sérii už během úvodní třetiny, kterou ovládli 3:0, hostům v utkání nepomohly ani dva góly Jaroslava Kally.

Startuje předkolo play-off hokejové extraligy, hraje se v Brně a ve Zlíně

Hokejisti-pri-hre-2Brno, 29. února 2012 (MEDIAFAX) - Už ve středu startuje předkolo play-off hokejové Tipsport extraligy, kde na sebe narazí Kladno s Brnem a Zlín s Třincem. Oba moravské celky začínají doma.

Hokejová Tipsport extraliga, 52. kolo (Brno - Zlín 4:1)

hokej2Brno, 26. února 2012 (MEDIAFAX) - Hokejisté Komety Brno zvítězili v nedělním utkání 52. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nad PSG Zlín 4:1, když dvakrát dokázali skórovat ve vlastním oslabení. Právě v početní nevýhodě rozhodl útočník Leoš Čermák, který proměnil trestné střílení.

Hokejová EBEL, čtvrtfinále play-off (Znojmo končí, Záhřebu podlehlo 0:4)

hokej6Znojmo, 26. února 2012 (MEDIAFAX) - Hokejisté Znojma podlehli i ve čtvrtém čtvrtfinálovém utkání play-off EBE ligy s chorvatským Medveščakem Záhřeb. Poslední vystoupení jediného českého týmu v soutěži skončilo v domácím prostředí prohrou 4:5.

Strana 10 z 51