Umístění: Sport Hokej

Zeman chce společnou Česko-Slovenskou hokejovou ligu

puk01-2504. dubna 2013 (MEIDAFAX) - Český prezident Miloš Zeman po svém čtvrtečním setkání se svým slovenským protějškem Ivanem Gašparovičem vyslovil přání, aby vznikla společná hokejová liga obou zemí. Na Slovensko se Zeman vypravil jako na svou první zahraniční cestu a stráví tam dva dny.

Nejzajímavější milníky NHL!

hokej410. března 2013 (MEDIAFAX) - Sledujete nejprestižnější hokejovou ligu světa? V tom případě se podívejte na nejzajímavější milníky NHL! Po dlouhé výluce, kdy jsme v naší lize mohli vidět na vlastní oči taková jména jako je Jaromír Jágr, Tomáš Plekanec a další, se NHL znovu rozjela. A některým hráčům chybí málo k překonání skvělých milníků! Povíme vám ty nejzajímavější!

Kometa přivítá lídra tabulky Plzeň

hokej2Brno, 13. února 2013 (Mediafax) – Kometa dnes na svém ledě přivítá lídra extraligové tabulky Plzeň. Pokud chce pomýšlet na účast v letošním playoff, měla by utkání zvládnout.

Boj o play-off pokračuje, Kometa jede na kladenský led

hokej2Brno, 17. ledna 2013 (MEDIAFAX) - Ve čtvrtek 17. ledna se uskuteční utkání Tipsport extraligy, ve kterém se střetnou Rytíři Klando s HC Kometa Brno. Atraktivní utkání odpoví na otázku, zda nablýskaný klenot hokejového podzimu odolá kruté realitě. Kladno přišlo kvůli ukončení výluky v NHL o své hvězdy Jágra, Plekance,Tlustého a další. Sužují ho zranění tuzemských opor Patery a Dragouna, kvůli rodinným povinnostem navíc na pár dní přišli i o Jana Hlaváče.

Zlín předvedl parádní obrat, Slavia rozdrtila Chomutov

hokejkaZlín, 23. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Šesti zápasy 24. kola pokračovala v pátek hokejová Tipsport extraliga. Diváci viděli brankové hody a hned několik kolapsů v podání domácího týmu, neskutečný obrat předvedl především Zlín v Českých Budějovicích.

Plekancovy góly na výhru nestačily, Slavia porazila Rytíře po nájezdech

hokej8Praha, 21. listopadu 2012 (MEDIAFAX) - Hvězdné Kladno se trápí. Tým kolem Jaromíra Jágra prohrál v úterý počtvrté v řadě, když v libeňské 02 areně podlehl Slavii 3:4 po prodloužení.

Městské divadlo Brno fandí Kometě

hokej6Brno, 12. listopadu 2012 - Tak jako se úzce pojí s kulturní brněnskou scénou Městské divadlo Brno, stejně neodmyslitelně patří k brněnskému sportu Hokejový klub Kometa. Oba dva týmy, divadelní i hokejový, přináší svým divákům a fanouškům nezapomenutelné zážitky plné vzrušení a zábavy.

Simmonds zařídil vítězství Liberce proti Kometě

HC-Kometa-Brno-Petr-PodrouzekLiberec, 30. října 2012 (MEDIAFAX) - Velký obrat se podařil hokejistům Liberce v dohrávce 12. kola Tipsport extraligy proti Brnu. Bílí tygři sice prohrávali o dva góly, ale nakonec slavili vítězství.

Strana 2 z 51