Umístění: Sport Hokej Břeclav uvidí nejlepší mladé hokejisty z celého světa

Břeclav uvidí nejlepší mladé hokejisty z celého světa

Břeclav, 5. srpna 2013 - Srpen v Břeclavi tradičně patří světovému hokeji. Od 5. do 10. srpna bude hostit zimní stadion Memoriál Ivana Hlinky, ve kterém proti sobě nastoupí hokejisté do osmnácti let.  Ve skupině v Břeclavi proti sobě nastoupí Češi, Švýcaři, Švédové a Kanaďani. Ve druhé skupině, kterou hostí Piešťany, se o postup utkají  Slovenko, Finsko, USA a Rusko.

hokej2

 

Memoriál odstartuje v sobotu 3. srpna přátelské utkání Slovensko x Kanada, které začíná v 17.30 v Piešťanech, domácí fanoušci se mohou těšit na zápas s Američany v 18.30 na zimním stadionu v Břeclavi.

Břeclavané mohou na další zápasy zavítat v pondělí, kdy se první zápas - Švýcarsko x Švédsko - hraje od 15.30. Česká republika nastoupí proti Kanadě v 19 hodin. V úterý se nejdříve o půl čtvrté utká Švédsko s Kanadou, v sedm hodin pak nastoupí Češi proti Švýcarům. Středa bude v 15.30 první patřit souboji Kanady se Švýcarskem, posléze nastoupí Česká republika proti Švédsku.

Čtvrtek je volný den. V pátek jsou pak na programu v 15.30 zápasy o umístění a v 19 hodin semifinále. Sobota už pak bude patřit finále nebo boji o třetí místo. Program však bude jasný až po skončení základních skupin.

Memoriál Ivana Hlinky podpořilo město Břeclav a Jihomoravský kraj dotací. Vstupné bude stejně jako minulý rok 60 Kč na den.

(red)


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci