Umístění: Sport Hokej Městské divadlo Brno fandí Kometě

Městské divadlo Brno fandí Kometě

Brno, 12. listopadu 2012 - Tak jako se úzce pojí s kulturní brněnskou scénou Městské divadlo Brno, stejně neodmyslitelně patří k brněnskému sportu Hokejový klub Kometa. Oba dva týmy, divadelní i hokejový, přináší svým divákům a fanouškům nezapomenutelné zážitky plné vzrušení a zábavy.

hokej6

 

 

Na ledě i na jevišti rozehrávají pro stovky dychtivých tváří své umění, snaží se překonávat sami sebe a podávat ty nejlepší psychické i fyzické výkony. Profesionální přístup, tvrdý trénink, spolupráce, odborné vedení trenéra-režiséra – jen díky tomu hraje Kometa i Městské divadlo Brno kvalitní „představení“, což oceňují diváci nejen v Brně, ale po celé České republice, důkazem čehož jsou vyprodaná místa již měsíce dopředu.

V pondělí 12. listopadu 2012 podpoří Kometu v jejím utkání s Hokejovým klubem Energie Karlovy Vary také herci a vedení Městského divadla: Stanislav Moša, Pavla Vitázková, Petr Štěpán, Hana Holišová, Lukáš Vlček, Stanislav Slovák, Markéta Sedláčková, Igor Ondříček, Michal Isteník, Jakub Uličník, Lenka Janíková a další. Hana Holišová s Lukášem Vlčkem také zazpívají na ledě v Kajot Areně před začátkem zápasu a o přestávce. Hokejisté pak na oplátku přijdou podpořit herce na jejich, divadelní území. Propojí se tak dva úspěšné brněnské světy, které přináší stovkám lidí příjemně strávené večery.

Zdroj: MDB


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci