Umístění: Sport Hokej

Nový ročník hokejové extraligy je tady!

hokej01-250Brno, 12. září 2016 - Všichni hokejoví nadšenci již jistě odpočítávají poslední hodiny a minuty do úvodního hvizdu prvního kola české nejvyšší hokejové ligy. Klasicky se litých bojů dlouhé a náročné sezóny zúčastní 14 nejlepších hokejových celků republiky. Sestava týmů bude také totožná s předešlou sezónou, ani jednomu ze dvou nejlepších mužstev 1. hokejové ligy se v baráži o postup nepodařilo mezi elitní celky probojovat. To hokejisté Komety Brno už doslova žhaví brusle a těší se na zahajovací duel.

Hokejisté Komety vyhráli před rekordním publikem

kometa hc luzankyBrno, 5. ledna 2016 - Historicky první open air Hokejové hry v historii Tipsport Extraligy na Moravě začaly v neděli 3. ledna 2016 v Brně na otevřeném improvizovaném stadionu zápasem hokejistů Komety proti HC Škoda Plzeň. V prostorách za Lužánkami, kde brněnský hokejový tým slavil jedenáctkrát titul mistra Československa, vyhrál modrobílý tým výsledkem 5:2.

Držitelé Senior a Rodinných pasů si za Lužánkami zabruslí zdarma

brusle bruslar brusleni luzanky brnoBrno, 5. ledna 2016 - Ledová plocha za Lužánkami, kde v neděli zhlédl rekordní počet diváků extraligový zápas mezi Kometou a Plzní, bude ve čtvrtek 7. ledna patřit držitelům Senior a Rodinných pasů. Od 9 do 10:30 si mohou lidé, kteří jsou držiteli těchto pasů, zabruslit na ledové ploše zdarma. Počet návštěvníků je však limitovaný.

Jihomoravský kraj podpoří znojemské hokejisty

hojkej hokejista led pukBrno, 1. září 2015 - Dva miliony korun každým rokem poputují v následujících třech letech znojemským hokejistům z krajského rozpočtu. Memorandum o spolupráci Jihomoravského kraje a společností ORLI ZNOJMO, s.r.o., podepsal 31. srpna ve Znojmě hejtman Michal Hašek a jednatelé společnosti Pavel Ohera a Stanislav Hahn.

Na výstavišti vám v neděli zdarma půjčí in-line brusle a naučí vás na nich jezdit

in-line brusle brno vystaviste zdarmaBrno, 17. dubna 2015 – Začínající jaro přímo láká k tomu udělat něco pro své zdraví či objevit novou sportovní aktivitu. Přemýšleli jste někdy, že byste zkusili jízdu na in-line bruslích? A zůstalo zatím jen u vašeho přání? V neděli 19. dubna máte jedinečnou možnost tuto populární sportovní aktivitu vyzkoušet. A zcela zdarma!

Na brusle i do haly. Zimní stadion v Břeclavi se opět otevřel

in-line brusleBřeclav, 16. května 2014 - Sezóna na ledě sice skončila, milovníci bruslí ale nemusí zoufat. Pokud teď chtějí vyrazit na těch kolečkových, mohou i na zimní stadion do Břeclavi. Místo ledové plochy je totiž až do konce června přístupný umělý povrch nové generace. Zadarmo.

Břeclav uvidí nejlepší mladé hokejisty z celého světa

hokej2Břeclav, 5. srpna 2013 - Srpen v Břeclavi tradičně patří světovému hokeji. Od 5. do 10. srpna bude hostit zimní stadion Memoriál Ivana Hlinky, ve kterém proti sobě nastoupí hokejisté do osmnácti let.  Ve skupině v Břeclavi proti sobě nastoupí Češi, Švýcaři, Švédové a Kanaďani. Ve druhé skupině, kterou hostí Piešťany, se o postup utkají  Slovenko, Finsko, USA a Rusko.

Brankáři v NHL? Těmhle se daří nejvíc!

hokej523. května 2013 (MEDIAFAX) - V hokeji nevyhrává jen ten, kdo sází soupeřovi góly, ale také ten, který jich dokáže co nejvíc ubránit! Podívejte se na nejlepší brankáře letošního play-off!Správné načasování formy je víc než  jen důležité. Nezáleží na tom, jak brankář chytá v základní části, když se v play-off rozklepe a pustí za svá záda každou pochybnou střelu. Podívejte se, kdo je podle nás zatím v nejlepší formě!

Strana 1 z 51