Umístění: Sport Halové sporty

Újezd u Brna staví multifunkční sportovní halu

ujezd u brna multifunkcni halaÚjezd u Brna, 7. března 2023 – Již dříve jsme veřejnost informovali o připravované stavbě multifunkční sportovní haly se zázemím ve městě Újezd u Brna. Nyní probíhá realizace výstavby, budova haly vyrostla na místě bývalého koupaliště. V interiéru objektu byly doposud provedeny hydroizolace, betonáž ve sprchách, montáž sádrokartonů, rozvody elektroinstalace i zdravotně technické instalace, pokládka obkladů, rozvody vzduchotechniky a klimatizace. Dále bylo mimo jiné zhotoveno opláštění haly, klempířské práce na fasádě a dokončení vsakovací nádrže.

V Mikulově se bude opět hrát stolní tenis

ping pong mikulov novy klubMikulov, 23. února 2016 - V Mikulově vzniká oddíl stolního tenisu. Jeho zakladatelé, k nimž patří i Václav Gembický, by tak rádi navázali na tradici z dob „Vráblíků“. „Chceme se zaměřit především na výchovu vlastních mladých hráčů, kteří budou postupem času reprezentovat naše město v soutěžích,“ říká Václav Gembický.

Tišnovští házenkáři se po pěti letech vrací do druhé ligy

hazena tisnovTišnov, 23. června 2015 - Čekání na postup skončilo. Tišnovským házenkářům se díky druhému místu v tabulce jihomoravské soutěže podařilo vybojovat druhou ligu, kterou hráli naposledy v sezóně 2009/2010.

Brno přivítá mistrovství Evropy juniorů ve volejbalu

ME Juniori brno hala vodovaBrno, 28. srpna 2014 - Brněnské palubovky jsou v posledních letech volejbalu zaslíbené. Vedle působení mužského a dvou ženských extraligových celků mají Brňané i další příležitosti sledovat špičkovou podobu tohoto krásného sportu. Ve dnech 29. srpna až 6. září najdou v prostředí haly Vodova útočiště reprezentace nejlepších juniorských týmů Evropy.

Novinkou ve sportovní hale v Mikulově bude horolezecká stěna

hala stena Mikulovska rozvojovaMikulov, 15. srpna 2014 - Mikulovská sportovní hala pod vedením Karla Pavlíka si třetím rokem vede velmi dobře a od září zpřístupní i nově vybudovanou horolezeckou stěnu. Horolezecká stěna se pro veřejnost otevře od 1. září. Mezi návštěvníky musí být vždy někdo starší 18 let. Vstupné bude 50 Kč.

Ženská volejbalová World Grand Prix se bude hrát na začátku srpna v Brně

world grand prix volejbal brnoBrno, 18. července 2014 - Do České republiky míří během letních prázdnin další prestižní volejbalová soutěž národních týmů. Na domácí palubovce budou ale tentokrát zápolit zástupkyně něžného pohlaví. Do brněnské haly Vodova totiž míří na první tři srpnové dny ženská World Grand Prix. Jde o největší turnaj této soutěže v historii, účastnit se ho bude osmadvacet týmů a česká reprezentace bude u toho.

Bučovický klubový turnaj nevidomých futsalistů vyhráli brazilští ICB Bahia

futsal brankaBučovice, 6. června 2014 - Brazilský tým ICB Bahia obhájil loňské vítězství na výjimečném turnaji Bučovice Blind Footbal Cup. Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen jejich Marcos Rogerio s deseti góly na kopačkách. Stříbrný pohár si odvezli řečtí Pirsos Thessaloniki, kteří si navíc připsali i trofej za nejlepšího brankáře, kterým se stal Georgios Ampatzis. Bronz získali němečtí MTV Stuttgart a trofej za nejlepšího obránce jejich Mulgheta Russom.

V Kuřimi připravují novou sportovní halu. Vyroste do tří let?

kurim hala1Kuřim, 29. července 2013 – Deset kilometrů od Brna vyroste nová sportovní hala, které pojme 300 diváků. Kuřimští by chtěli halu začít stavět za dva až tři roky. Stát by měla do 60 milionů korun.

Strana 1 z 35