Umístění: Soutěž

Vyhrajte 6 vstupenek na Královský košt vín Znojmo

Královský košt Znojmo 350x233Brno, 21. července 2017 – Královské košty jsou místem setkání odborníků i milovníků vín s 300 nejlépe hodnocenými víny jedné z největších soutěží českých a moravských vín – KRÁL VÍN České republiky. Velká pultová degustace je určena nejširší veřejnosti i odborníkům z vinoték a gastronomie. Akce proběhne 25. srpna od 18 do 22.30 hodin v Louckém Klášteře ve Znojmě.

Vyhrajte 10 vstupenek na výstavu Vítejte u neandertálců

neandertalec mzmBrno, 14. února 2017 - Dlouholeté výzkumy středního paleolitu v Evropě jednoznačně ukazují, že obraz myšlenkově omezeného neandertálce každodenně bojujícího o holý život je nesprávný a že musíme náš postoj zásadně přehodnotit. Aktuální brněnská výstava pomocí nejdůležitějších nálezů, získaných především z území Moravy, představuje běžný život neandertálců i jejich fascinující schopnost přežít v drsných podmínkách pleistocenní Evropy.

Vyhrajte 4 vstupenky na představení Ředitelská lóže v Divadle Bolka Polívky

reditelska loze divadlo bolka polivkyBrno, 3. ledna 2017 - Tragikomický příběh o přátelství dvou starých a zapomenutých herců, kteří spolu dožívají v domě seniorů. K srdci si příliš nepřirostli, jeden z nich je dokonce nesnesitelně samolibý, ale nakonec mají jen jeden druhého a své divadelní zážitky a touhy. Právě tak by se dala charakterizovat tragikomedie s názvem Ředitelská lóže, v níž se představí Stanislav Zindulka a Alois Švehlík.

Vyhrajte 10 vstupenek na jedinečnou výstavu o neandrtálcích!

neandrtalecBrno, 6. prosince 2016 - Dlouholeté výzkumy středního paleolitu v Evropě jednoznačně ukazují, že obraz myšlenkově omezeného neandertálce každodenně bojujícího o holý život je nesprávný a že musíme náš postoj zásadně přehodnotit. Výstava Vítejte u neandertálců v brněnském Pavilonu Anthropos pomocí nejdůležitějších nálezů, získaných především z území Moravy, představuje běžný život neandertálců i jejich fascinující schopnost přežít v drsných podmínkách pleistocenní Evropy.

Vyhrajte 4 vstupenky na komedii v Divadle Bolka Polívky!

divadlo maskyBrno, 23. listopadu 2016 - Komedie plná nezvyklých situací, gagů, dialogů a rekvizit. Přitom hlavní sdělení je vlastně plné nostalgie, romantiky a skryté nenaplněné touhy. Bolek Polívka jako věčný lovec ženských srdcí ve svém autorském představení. Právě tak by se dalo charakterizovat představení s názvem Pro dámu na balkoně. Podívat se na ně přitom můžete zcela zdarma!

Vyhrajte 6 vstupenek na Romea a Julii v podání Royal Russian Balletu!

romeo a julie soutez listky 2Brno, 15. listopadu 2016 - S portálem ListyJM.cz a pořadatelskou agenturou JVS Group máte jedinečnou šanci vyhrát vstupenky na unikátní balet Romeo a Julie v podání Ruského královského baletu. Balet Romeo a Julie, složený na motivy slavné divadelní hry Williama Shakespeara, je nejznámějším baletem jednoho z největších ruských skladatelů počátku 20. století - Sergeje Prokofjeva a jeho hudební pojetí patří k vrcholům baletní tvorby.

Vyhrajte 8 vstupenek na představení Králova řeč v Mahenově divadle!

kralova rec mahenovo divadlo brnoBrno, 8. listopadu 2016 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na prosincové představení. Vyhrát můžete vstupenky na činohru Králova řeč do Mahenova divadla. Král problémy mít může – řešit je však musí. Příběh vychází ze skutečnosti: sleduje boj budoucího anglického krále Jiřího VI. s handicapem, který by mohl ohrozit nejen jeho vlastní pozici, ale také celou společensko-politickou situaci v zemi, stojící na prahu druhé světové války. Vypjatá doba si žádá ve svém čele pevného muže, kterým jen stěží může být koktající král…

Soutěžte o 8 vstupenek na Kouzelný vrch v divadle Reduta

kouzelny vrch soutez divadlo brnoBrno, 1. listopadu 2016 - Portál ListyJM.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s Národním divadlem Brno soutěž! Tentokrát jsou ve hře lístky na prosincové představení. Vyhrát můžete vstupenky na činohru Kouzelný vrch do divadla Reduta. Jde o divadelní adaptaci slavného románu německého „epického čaroděje“ a nositele Nobelovy ceny za literaturu Thomase Manna z pera a v režii Barbary Herz.

Strana 1 z 24