Umístění: Hlavní stránka

Získávejte zákazníky 365 dní v roce

www01Brno, 2. ledna 2012 - Internetové stránky jsou výlohou vašeho podnikání, která je přístupná každý den, a nejen pro kolemjdoucí z blízkého okolí. I když jste na dovolené, na fotbale nebo na rande s přítelkyní, kvalitní web neúnavně oslovuje a získává nové zákazníky.

Úřady práce přijaly kvůli vyplácení sociálních dávek nové pracovníky

nezamestnanost1_250Brno, 2. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Jihomoravské úřady práce se pečlivě připravovaly na převzetí agend od obcí ohledně vyplácení sociálních dávek. Od ledna jsme přijali řadu nových lidí vykonávajících na obcích sociální agendu, sdělil v pondělí Jan Marek, ředitel jihomoravského úřadu práce.

Na jihu Moravy se sloučilo prvních osm středních škol

gymnaziumBrno, 2. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Na jižní Moravě se od 1. ledna formálně sloučilo prvních osm středních škol do čtyř nových subjektů. První pracovní den roku tak reálně vstoupilo v platnost loňské podzimní rozhodnutí krajského úřadu, které ke slučování škol přikročilo kvůli snižujícímu se počtu žáků a úsporám peněz.

Rekonstrukce domovů pro seniory na jižní Moravě pokračují

Domov-duchodcu-nove-hvezdliceBrno, 2. ledna 2012 - Hned ve dvou jihomoravských domovech pro seniory – v Plavči na Znojemsku a Nových Hvězdlicích na Vyškovsku - byly na sklonku loňského roku úspěšně završeny rekonstrukce vybraných stávajících budov.

Petr Hubáček se vydal za hokejovým štěstím do Finska

Petr-hubacek-zlaty-hoch-s-korunouBrno, 2. ledna 2012 - Kapitán extraligových hokejistů Komety a český reprezentant Petr Hubáček ukončil po dvou letech nečekaně své brněnské angažmá a zamířil do finského Jyväskylä. „Dostal jsem velice dobrou nabídku, kterou jsem se rozhodl využít,“ vysvětlil dvaatřicetiletý Hubáček své překvapivé rozhodnutí.

Jihomoravský kraj se představí na veletrhu Regiontour 2012

Regiontour-2012Brno, 2. ledna 2012 - Jihomoravský kraj se i letos představí na Regiontouru, největším veletrhu cestovního ruchu ve střední Evropě, který se ve dnech 12. – 15. ledna 2012 uskuteční na brněnském výstavišti.   

V Ořechově se strhne Zimní bitva 2012

Zimni-bitva-orechov-2011-korsunska-kapsa_21Brno/Ořechov, 1. ledna 2012 - Osamocené výstřely z pušek, rachot kulometů a promrzlá země otřásající se mohutnými výbuchy – přesně tak to bude vypadat v sobotu 28. ledna v Army Parku v Ořechově u Brna! Osmašedesát let od konce 2. světové války zde totiž znovu oživnou na dvě stovky vojáků v podání členů klubů vojenské historie, kteří předvedou ukázku ústupových bojů německé armády s názvem Nikopolská kapsa...

V Kyjově se na Nový rok čtyři a půl hodiny po půlnoci narodila první holčička

Nemocnice-Kyjov-novorocni_miminko2012-250Kyjov, 2. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Prvním dítětem narozeným v Nemocnici Kyjov na Hodonínsku se stala Nella Macharová z Mutěnic, která přišla na svět 1. ledna ve 4.35 hodin. Holčička je v naprostém pořádku, řekl v pondělí ředitel kliniky Josef Pejchl.

Státu docházejí peníze na podporu mladých zemědělců

Krach2Brno, 2. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Začínající čeští zemědělci sdružení ve Společnosti mladých agrárníků považují právě skončený rok za úspěšný. Počasí výrazně nezasáhlo do pěstování plodin, 200 farmářů rozjelo podnikání s finanční podporou státu a velmi dobře začal i nový pěstební rok, řekl v pondělí šéf spolku Petr Mareš.

Stavebnictví je v poklesu už třetím rokem

stavba1-250Praha, 2. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Stavební výroba v Česku vykazuje pokles už třetím rokem, zatím nejhůře bylo v roce 2010. Vyplývá to ze statistik Českého statistického úřadu a Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR.

Strana 602 z 645