Umístění: Hlavní stránka

Počet dražeb nemovitostí v ČR se v loňském roce zvýšil o pětinu

GrafPraha, 2. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Celkový počet exekučních dražeb nemovitostí se v České republice za loňský rok zvýšil v meziročním srovnání o 21 procent. Vyplývá to z údajů, které zveřejnil server Centralniadresa.cz.

Házenkářky Veselí nad Moravou vyhrály Český pohár

Hazena1-2Lovosice, 29. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Házenkářky Veselí nad Moravou porazily ve čtvrtečním finálovém duelu Českého poháru na palubovce v Lovosicích tým Poruby 27:24 a mohly se tak těšit ze zisku trofeje.

Silnice na jižní Moravě pokryla mlha (2. ledna)

silnice-mlha250Brno, 2. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Dopravu v Jihomoravském kraji komplikuje v pondělí ráno mlha. Informoval o tom dispečer silničářů.

Opilá řidička ujížděla v Javorníku policistům

08-doprava-alkohol-250Javorník, 2. ledna 2012 (MEDIAFAX) - Až roční vězení hrozí třiačtyřicetileté ženě, jež v Javorníku na Hodonínsku ujížděla pod vlivem alkoholu policistům. Na životě neohrožovala jenom sebe, ale také jedenáctiletou dceru, kterou vezla, sdělil v pondělí hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Lidé před oslavami konce roku zaplnili obchodní domy

nakupni_vozikyBrno, 30. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Do obchodních center v Jihomoravském kraji se v posledních dnech v roce nahrnuly zástupy lidí. Vyplývá to z informací od pracovníků několika obchodů.

Moravské víno Jana Čecha se stalo absolutním vítězem Terravina v Izraeli

TERRAVINO2011-vino_cech250Tvrdonice/Jeruzalém, 2. ledna 2012 - Vinařství Čech z Tvrdonic se stalo nejúspěšnějším účastníkem letošní poslední světové soutěže vín, konané pod patronátem OIV (Mezinárodní organizace pro víno a vinohradnictví) v Jeruzalémě. Jejich ledové víno Sauvignon 2010 získalo absolutní vítězství, titul mezinárodního šampiona soutěže a šampiona kategorie. Takzvanou Velkou zlatou medaili a titul šampiona v kategorii růžových vín získalo i rosé Cabernet Sauvignon 2010 ze stejného vinařství.

Nejvíc virů lidé v roce 2011 chytili při vyhledávání Heidi Klum

e-mail-vyhrozovani250Praha, 31. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Heidi Klum se v roce 2011 stala nejnebezpečnější celebritou na internetu. V počtu virů, které uživatelé internetu nachytali při hledání jejích obrázků, německá supoermodelka překonala loni první herečku Cameron Diaz, uvedla agentura McAfee ve své silvestrovské analýze.

Silnice jsou vlhké, opatrnost je nutná na Hodonínsku a Znojemsku

Kamion-2Brno, 31. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Dálnice a silnice v Jihomoravském kraji jsou v sobotu ráno bez omezení sjízdné, jejich povrch je většinou mokrý po chemickém ošetření. Informoval o tom dispečer silničářů.

Hokejová Tipsport extraliga, 35. kolo: Brno - Energie Karlovy Vary 6:2

hokej7Brno, 30. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hokejisté Komety Brno si v pátečním utkání 35. kola Tipsport extraligy připsali výhru nad Karlovými Vary 6:2. Moravané tak vyhráli podruhé z posledních sedmi zápasů.Tipsport extraliga ledního hokeje, 35. kolo:

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (31. prosince)

mostBrno, 31. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Strana 603 z 645