Umístění: Hlavní stránka

Ředitel nemocnice v Kyjově: Na vlnu pacientů ze Slovenska jsme připravení

nemocnice-Kyjov250Kyjov, 29. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Kyjovská a hodonínská nemocnice jsou připravené přijmout akutní pacienty ze Slovenska, kde vláda schválila kvůli hromadným výpovědím lékařů stav nouze na 15 klinikách. Zatím nás ale nikdo neoslovil, řekl v úterý kyjovský ředitel Josef Pejchl.

okejová Tipsport extraliga, 25. kolo: nedělní výsledky s tabulkou

RozhodciPraha, 27. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Výsledky nedělních zápasů 25. kola Tipsport extraligy ledního hokeje a aktuální tabulka soutěže. Pražská Sparta vyhrála v Litvínově 2:1 a posunula se do čela soutěže, dosud vedoucí Liberec totiž prohrál na ledě Kladna 0:1.

Zloděj ukradl na Brněnsku z kamionů více než 1600 litrů nafty

Benzin-tachometrMoravany, 29. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Více než 1600 litrů nafty zmizelo ze zaparkovaných kamionů v Moravanech na Brněnsku. Zloděj způsobil škodu 60 tisíc korun, informoval v úterý brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Jihomoravské silnice jsou sjízdné, na Vyškovsku a Blanensku ale hrozí náledí

naledi01_250Brno, 29. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Dálnice a silnice v Jihomoravském kraji jsou v úterý dopoledne sjízdné. Na Vyškovsku hrozí kvůli mrznoucí mlze tvorba náledí.

Dopravní omezení v Jihomoravském kraji (29. listopadu)

dopravni_zacpa4Brno, 29. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Celníci objevili na Vyškovsku stovky litrů nezdaněného alkoholu

alkohol_DSC_02691_250Vyškov, 28. listopadu 2011 - Stovky litrů nezdaněného alkoholu zajistili brněnští celníci koncem minulého týdne na Vyškovsku.

Plavci Komety Brno úspěšní na Vánoční ceně Zlína

plavkyne-Kometa-foto_Katerina_Kuldova250Brno, 28. listopadu 2011 - Po domácí Velké ceně Brna se plavci brněnské Komety představili na tradičních dvoudenních závodech ve Zlíně. Vánoční cena Zlína patří do každoročního kalendáře plavců a opět se zde sešla kvalitní konkurence. Zlín tak viděl několik jistých účastníků blížícího se evropského šampionátu v polském Štětíně a to jak z ČR, tak i ze Slovenska.

Hokejová Tipsport extraliga, 25. kolo: Mladá Boleslav - Brno 4:3

hokej250Mladá Boleslav, 27. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v nedělním utkání 25. kola Tipsport extraligy před vlastním publikem Brno 4:3. Kometa v rozmezí 51. a 52. minuty dvakrát udeřila a vypadalo to, že si připíše tři body, jenže Bruslařský klub měl výtečný závěr a třemi zásahy dokázal otočit skóre ve svůj prospěch.

Břeclavské primárky ČSSD: Senátor Hajda bude ve volbách obhajovat mandát

Hajda_jan250Břeclav, 28. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Senátor Jan Hajda bude obhajovat na Břeclavsku příští rok svůj mandát člena horní parlamentní komory. Rozhodly o tom víkendové primárky ČSSD na Břeclavsku, řekl v pondělí krajský tajemník strany Karel Kraus.

Kyjovská nemocnice připravila pro pacienty nový web

nemocnice_Kyjov-novy_web250Kyjov, 28. listopadu 2011 – Nemocnice Kyjov po několikatýdenní přípravě připravila a spustila nové moderní webové stránky. Hlavním cílem autorů bylo připravit jednoduché, přehledné, a uživatelsky velmi příjemné webové stránky, které budou splňovat standardy koncepce pro pacienty příjemné nemocnice 21. století.

Strana 603 z 612