Umístění: Hlavní stránka

Na dálnici u Brna způsobila nehodu žena s více než třemi promile alkoholu

auto_ujizdejici_Skoda01Brno, 30. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Přes tři promile alkoholu nadýchala čtyřiapadesátiletá žena, která ve čtvrtek večer způsobila nehodu na 215. kilometru dálnice D1 ve směru z Brna na Vyškov. V pátek o tom informovala krajská policejní mluvčí Petra Vedrová.

Chytré telefony v Česku za dva roky zdvojnásobily svůj podíl na trhu

KreditPraha, 30. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Smartphony si ukusují čím dál větší podíl na trhu. Podle statistik, které společnost Telefónica zveřejnila před koncem roku, se jejich podíl za poslední dva roky více než zdvojnásobil a nyní přesahuje 20 procent.

Policie ve Znojmě za volantem přistihla opilého seniora

Alkohol-panakZnojmo, 30. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Přes dvě promile alkoholu nadýchal šedesátiletý muž, kterého policie zastavila ve Znojmě. Uvedla to znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Spar zaznamenal největší obrat 23. prosince

nakupni_vozikyPraha, 29. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Obchodní domy InterSpar zaznamenaly nejsilnější obrat v pátek 23. prosince, kdy byly prodeje ve srovnání s běžným pátkem dvojnásobné. Ve čtvrtek to sdělila Kateřina Goroškov Řeháková z agentury Crest Communications zastupující společnost Spar.

Zloděj ukradl v Nesovicích téměř 700 litrů nafty

Benzin-tachometrNesovice, 29. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Až dvouleté vězení hrozí dvaadvacetiletému muži, který v Nesovicích na Vyškovsku ukradl z lokomotivy skoro 700 litrů nafty. Uvedla to vyškovská policejní mluvčí Alice Navrátilová.

U Dyjákovic se převrátilo auto, jeho řidič zahynul

Nehoda-zimni-HZSJMK1Hevlín, 30. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Tragickou havárii vyšetřují od pátečního rána znojemští policisté. Na silnici II/408 za obcí Dyjákovice ve směru na Hevlín zahynul devětatřicetiletý řidič osobního vozu, řekla znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Komunikace v Jihomoravském kraji jsou sjízdné (30. prosince)

Tatrovky-a-posyp-KT-20Brno, 30. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Dálnice a silnice v Jihomoravském kraji jsou v pátek ráno bez omezení sjízdné. Uvedl to dispečer silničářů. Žádné komplikace by řidiče neměly potkat ani na ostatních komunikacích v kraji. Teploty se pohybují od minus jednoho do tří stupňů Celsia. Na celém území fouká slabý vítr.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (30. prosince)

Jizda-v-noci-tachometrBrno, 30. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Po požáru v bytě v Břeclavi skončil jeden člověk v péči zdravotníků

Hasici-vozidla-a-lidi-3Břeclav, 29. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hasiči likvidovali ve středu večer požár v bytě v Břeclavi, kde hořela postel. Jeden člověk skončil v péči zdravotníků, informoval operační důstojník hasičů.

Policisté ve Vyškově pronásledovali opilého motoristu se zákazem řízení

policie-zastaveni_auta-250Vyškov, 29. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Až tříleté vězení hrozí čtyřiadvacetiletému muži, který ve Vyškově nechtěl zastavit policejní hlídce a ujížděl pryč. Řidič byl pod vlivem alkoholu a měl zákaz řízení, sdělila ve čtvrtek vyškovská policejní mluvčí Alice Navrátilová.

Strana 604 z 645