Umístění: Hlavní stránka

Tři lidé se ve Znojmě nadýchali oxidu uhelnatého

chripka-dite-teplomer250Znojmo, 28. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Zdravotnická záchranná služba zasahovala ve středu v podvečer v domě ve Znojmě, kde se po úniku plynu z kotle nadýchali tři lidé oxidu uhelnatého. Uvedla to mluvčí jihomoravských záchranářů Barbora Zuchová.

V Jihomoravském kraji se objevuje mlha (28. prosince)

silnice-husta_mlha250Brno, 28. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Dopravu v Jihomoravském kraji komplikuje ve středu ráno mlha. Uvedl to dispečer silničářů.

ZŠ Blansko se stala jednou z pilotních škol v projektu Heureka

skolni_trida-prazdna250Blansko, 26. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Jednou z osmi pilotních škol v České republice v projektu Heureka! aneb podpora badatelsky orientovaných aktivit žáků ZŠ v přírodovědných předmětech se stala Základní škola Blansko. Uvedla to Barbora Kakáčová z blanenské radnice.

CCS: Pohonné hmoty v Jihomoravském kraji v týdnu zdražily

Benzin-tankovani-2Brno, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - V Jihomoravském kraji se v minulém týdnu ceny pohonných hmot zvýšily, litr naturalu je za 35,42 Kč. Vyplývá to z úterních údajů společnosti CCS.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (28. prosince)

Tatrovky-a-posyp-KT-34Brno, 28. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Jihomoravská policie posílí služby na konec roku

policie-dvere_auta_pomahat_a_chranit250Brno, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Jihomoravští policisté počítají s možnými problémy při oslavách na konci a začátku následujícího roku, avšak žádná velká opatření nechystají. Standardně se připravujeme jako každý rok, řekla v úterý brněnská policejní mluvčí Petra Vedrová.

Na dálnici D1 na jižní Moravě hrozí ledovka (25. prosince)

naledi01_250Brno, 25. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Silnice v Jihomoravském kraji jsou v neděli ráno na většině území sjízdné se zvýšenou opatrností. Podle silničářů hrozí na mnoha místech náledí.

Na jižní Moravě jsou cesty sjízdné bez potíží (26. prosince)

silnice-mlha-zima250Brno, 26. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Silnice v Jihomoravském kraji jsou v pondělí ráno sjízdné bez omezení. Vyplývá to z informací silničářů. Prakticky v celém kraji jsou silnice holé, suché nebo vlhké a sjízdné bez omezení. Jen na dálnici D1 na 241,5 kilometru prší, což zhoršuje viditelnost.

Lupiči přepadli zlatnictví v Hodoníně

zlodej-lup2-250Hodonín, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Policie se zabývá loupežným přepadením v Hodoníně, kde v úterý dopoledne tři pachatelé přepadli obsluhu zlatnictví. Kolik šperků a v jaké hodnotě vzali, není zatím jasné, řekl hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník s tím, že pachatelé policii unikají.

Zloděj sebral na Brněnsku náhradní díly z osobního auta

pneumatiky-stopy250Brno, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Škoda přes 60 tisíc korun vznikla při krádeži dílů z osobního vozidla v Ostrovačicích na Brněnsku. V úterý to sdělil brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Strana 606 z 645