Umístění: Hlavní stránka

Hodonín uspořádá sbírku na podporu Domova pro matky s dětmi

sbirka-vanocni-matky_s_detmi-Hodonin2-250Hodonín, 14. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Od středy až do 23. prosince budou moci lidé přispívat na Domov pro matky s dětmi v Hodoníně. Informace o dobročinné sbírce, kterou uspořádá město, sdělila mluvčí hodonínské radnice Petry Kotáskové.

Fotbalisté Sigmy Olomouc už znají plán zimní přípravy

fotbal4Olomouc, 13. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Nový sportovní manažer Jan Gottvald a nový trenér Petr Uličný už se dohodli na plánu zimní přípravy fotbalistů Sigmy Olomouc. Tým, který bude na jaře hrát především o záchranu v nejvyšší soutěži, se kromě domácího prostředí bude připravovat také na herním soustředění v Turecku.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (14. prosince)

Tatrovky-a-posyp-KT-34Brno, 14. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Jak vybrat správné víno na slavnostní stůl?

vino-vanoce250Brno, 13. prosince 2011 - Čas Vánoc se kvapem blíží a většina z nás přemýšlí, jak co nejlépe nejhezčí svátky v roce připravit. Čeká nás spousta výborného jídla, ale ruku na srdce, dokážete k jednotlivým pokrmům a příležitostem vybrat správné víno? Pomoci Vám mohou následující rady.

Martin Rada potestoval ve Slušovicích na Monte Carlo 2012

rada31_foto-rihanek250Slušovice, 13. prosince 2011 - Mezi posádkami, které se loučily se sezónou 2011 při Mikuláš Rally Slušovice, byla i dvojice Martin Rada a Karolína Jugasová. Při svém premiérovém společném startu a ostatně i úplně prvním pro dceru zkušeného navigátora Jaroslava Jugase dojeli úspěšně až na cílovou rampu a navíc i se slušným výsledkem v TOP dvacítce.

Jihomoravský kraj skončil osmý v unikátním výzkumu Místo pro život 2011

Mapa-JM-8misto_250Brno, 13. prosince 2011 - Jihomoravský kraj skončil v unikátním srovnávacím výzkumu Místo pro život 2011 na osmé příčce. O jeho umístění rozhodla nejen statistická data, ale i váhový přepočet 14členného kolegia složeného z předních tuzemských osobností. Výzkum totiž dává "tvrdá" data do kontextu s žebříčkem hodnot sestaveného kolegiem. Skrz něj se pak posuzuje důležitost jednotlivých zkoumaných oblastí.

Nehoda zablokovala silnici mezi Blanskem a Olešnou

nehoda-auto01-250Blansko, 13. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Srážka dvou osobních vozidel zkomplikovala v úterý dopoledne dopravu mezi Blanskem a Olešnou. Kvůli uzavřené komunikaci policisté odklánějí dopravu, informoval David Chládek z blanenské policie.

Zoo Hodonín chystá vánoční večerní prohlídky

zoo_hodonin-leguan_kubansky250Hodonín, 13. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Celkem pět dní umožní Zoo Hodonín vánoční večerní prohlídky. Mluvčí zoo Bohuna Mikulicová sdělila, že početnějším skupinám bude k dispozici průvodce zdarma.

Hodonín: Dvojice napadla v baru muže a ženu, vzduchem letěla i židle

pest250Hodonín, 13. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Bití pěstmi, kopance a úder židlí po hlavě zažil třiačtyřicetiletý muž a dvacetiletá žena, které napadli dva jednadvacetiletí mladíci v baru v Hodoníně. V úterý o tom informoval hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Nesehnutí nabídli vládě pomoc při řešení hrozící arbitráže s Bauhausem

bauhaus-ne250Brno, 13. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Vláda může vyhrát hrozící dvoumiliardovou arbitráž s firmou Bauhaus a zároveň předejít dalším soudním sporům, jež souvisejí s nepovolenými stavbami. České ekologické organizace údajně vědí jak na to a v úterý vládě nabídly pomoc, řekl Milan Štefanec z brněnské organizace Nesehnutí.

Strana 607 z 635