Umístění: Hlavní stránka

Hokejová EBEL, 34. kolo, pondělní výsledky

hokej01-250Klagenfurt, 26. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hokejisté Znojma prohráli v pondělním utkání 34. kola EBEL ligy na ledě Székesfehérváru 1:4 a zůstávají na předposledním místě tabulky. Jediný gól Orlů vsítil Kanaďan Mike Danton.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (27. prosince)

Tatrovky-a-posyp-KT-34Brno, 27. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (25. prosince)

Dopravni-zacpa-2Brno, 25. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Na dálnici D1 hrozí námraza, na Blanensku je souvislá mlha

dopravni_zacpa_mlha1Brno, 24. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Silnice v Jihomoravském kraji jsou v sobotu většinou sjízdné se zvýšenou opatrností. Silničáři varují, že například na dálnici D1 může být ledovka.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (24. prosince)

dopravni_stopka250Brno, 24. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Ve Veselí mohli lidé koupit i šestikilového kapra

kapr-vanocniVeselí nad Moravou, 23. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Okolo tisícovky lidí koupilo ve čtvrtek kapra u jednoho z obchodních domů ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku. Největší zájem měli o tří až čtyřkilové kapry.

Advent a vánoční svátky zvyšují počty pacientů v ambulancích

leky-vydej250Boskovice/Brno, 23. prosince 2011 – Koncem roku výrazně přibývá na ambulancích lidí se zánětlivým onemocněním močových cest a ledvin. Může za to časté podceňování vhodného oblečení a také nadměrná konzumace adventního a vánočního alkoholu. Lékaři také varují před potravinovými doplňky, které mnozí najdou pod vánočním stromečkem. Pokud jejich užívání není zkonzultované s lékařem, můžou vážně uškodit lidskému organismu.

Vinařství Volařík z Mikulova uvádí na trh své historicky první sekty

vinarstvi-volarik-sektyMikulov,  23. prosince 2011 - Vinařství Volařík, které se letos stalo Vinařem roku, připravilo novinku – vůbec poprvé na trh uvádí Sekt Volařík.Sekty doplňují současnou nabídku tichých bílých vín.

Mlýnský náhon na Litavě u Zbýšova byl vyčištěn

Mlynsky-nahon-zbysov-korytoZbýšov, 23. prosince 2011 - Povodí Moravy pokračuje v údržbě toků, převzatých na začátku letošního roku od Zemědělské vodohospodářské správy. Na základě žádostí obcí Zbýšov a Hostěrádky-Rešov nyní podnik vyčistil koryto Mlýnského náhonu na Litavě u Zbýšova v délce 300 metrů.

V Hustopečích vzniklo unikátní Wine Wellness centrum

Wine-Wellness-hustopece-hotel-centro-10Hustopeče, 23. prosince 2011 - V srdci vinařského regionu Jižní Moravy, ve městě dobrého vína, zahájil slavnostně svůj provoz unikátní Wine Wellness Hustopeče. První zařízení tohoto druhu v České republice otevřel Hotel CENTRO v prostorách svého renesančního Domu pánů z Vizovic. Návštěvníky nadchne krásnými interiéry i specializovanou nabídkou procedur. Víno a vinné produkty pro ozdravné i relaxační procedury sem dodávají Vinné sklepy Valtice

Strana 608 z 645