Umístění: Hlavní stránka

Vyškov: Senior spadl při kouření z balkonu do křoví, vyvázl bez vážných zranění

krovi-01_250Vyškov, 16. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Šestasedmdesátiletý muž vypadl ve Vyškově z balkonu. Pád se obešel bez vážných zranění, přesto jej záchranáři převezli do nemocnice, informovala v pátek vyškovská policejní mluvčí Alice Navrátilová.

České futsalisty čeká ve 2. zápase kvalifikační skupiny o postup na MS Turecko

futsal250Brno, 16. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Česká futsalová reprezentace se pokusí navázat na své úspěšné úvodní vystoupení proti Nizozemsku v kvalifikaci o účast na mistrovství světa také během pátečního duelu s podceňovaným Tureckem. To na úvod brněnské kvalifikační skupiny inkasovalo výrazný debakl od Běloruska v poměru 1:7.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraj (16. prosince)

dopr_znacky-250Brno, 16. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Extraliga házenkářů (14. kolo) - čtvrteční výsledek

Hazena1-2Přerov, 15. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Házenkáři Karviné potvrdili na palubovce Přerova roli favorita a po čtvrtečním vítězství v rámci 14. kola extraligy v poměru 38:31 se dotáhli na druhé Zubří, za nímž nyní zaostávají už pouze o jediný bod.

Čeští futsalisté na úvod kvalifikace na mistrovství světa porazili Nizozemsko

futsal250Brno, 15. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Česká futsalová reprezentace vyhrála ve čtvrtečním utkání kvalifikace na MS 2012 v Brně Nizozemsko 5:1. V pátek čeká Čechy v dalším zápase Turecko, které podlehlo ve čtvrtek večer Bělorusku jasně 1:7.

Euroliga basketbalistek (10.kolo) - čtvrteční výsledek

basketbal-zeny01Györ, 15. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Basketbalistky Bourges se v jediném čtvrtečním zápase Euroligy přiblížily na dostřel USK Praha, když zvítězily na půdě maďarského Györu 72:66.

Hokejisty Znojma posílí kanadský útočník Danton

hokej250Znojmo, 15. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Hokejový tým HC Orli Znojmo posílí do konce sezony kanadský útočník Mike Danton. Ten byl v letech 2004-2009 ve vězení za pomoc při přípravě vraždy, před tím však odehrál 87 zápasů za New Jersey Devils a St. Louis Blues v zámořské NHL, informují o tom oficiální stránky znojemského klubu.

Ekomapa pro ekologicky vnímavé zájemce o služby i krásy na jižní Moravě

LCD_monitor-ekomapa250Brno, 15. prosince 2011 - Speciálním vánočním dárkem pro všechny ekologicky vnímavé je jedinečná internetová aplikace Ekomapa Jihomoravského kraje, kterou spustil Ekologický institut Veronica. Jde o praktickou navigaci pro všechny, kdo se chtějí seznámit se službami, možnostmi, ale i krásami jižní Moravy, které úzce souvisí s přírodou, zdravým životním stylem a ochranou životního prostředí.

Policie dopadla dvojici zlodějů, kteří na jižní Moravě vykrádali trezory

pouta-zatceni250Brno, 15. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Jihomoravská policie zadržela dva pachatele ve věku 31 a 29 let, kteří se vloupávali do trezorů na jižní Moravě i na jiných místech republiky. Jak ve čtvrtek řekla krajská policejní mluvčí Petra Vedrová, policie dvojici zatím stíhá za 16 skutků se škodou téměř čtyři miliony korun.

Soud potvrdil tresty za zneužívání dvou nezletilých dívek na Hodonínsku

pedofil-zneuzita_holcicka02-250Brno, 15. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Krajský soud v Brně ve čtvrtek potvrdil tříleté odnětí svobody Antonínu A., který zneužíval dvě nezletilé dívky, z toho jedna byla jeho vnučka. Za zneužívání obou dívek zůstalo čtyřleté vězení i Jindřichu P., otci druhé dívky, informovala mluvčí soudu Miroslava Sedláčková.

Strana 611 z 642