Umístění: Hlavní stránka

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (15. prosince)

dopravni-uzavirkaBrno, 15. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

FIM zveřejnila předběžný kalendář MotoGP, pojede se i v Brně

AbrahamPaříž, 14. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Mezinárodní motocyklová federace (FIM) zveřejnila ve středu předběžný kalendář mistrovství světa silničních motocyklů pro rok 2012. Šampionát královské třídy MotoGP je složen z osmnácti závodů, v seriálu nechybí ani srpnová Velká cena České republiky v Brně.

Dělník spadl v Ivančicích do jímky, vytahovali jej hasiči

Hasic-detailIvančice, 14. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Na stavbě čistírny odpadních vod spadl ve středu dělník do jímky. Zraněného muže vytáhli hasiči, sdělil mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

Zloděj při krádeži auta v Hustopečích bodl majitele vozu nožem do nohy

zlodej-auto250Hustopeče, 14. prosince 2011 (MEDIAFAX) - V rukách policie skončil dvaatřicetiletý recidivista, který při krádeži vozidla v Hustopečích na Břeclavsku pobodal majitele kapesním nožem. Pachatel skončil už dvanáctkrát před soudem, informovala ve středu břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Rozhovor s Miroslavou Knapkovou, brněnskou veslařkou od Vltavy

Knapkova2-250Brno, 14. prosince 2011 - Brněnská Miroslava Knapková (31) vybojovala v září na veslařském mistrovství světa na slovinském jezeře Bled zlatou medaili. Poté k tomu přidala ještě evropský triumf a v listopadu byla vyhlášena nejlepší veslařkou roku. Přitom to na začátku sezony vypadalo nevalně. Zranění, absence v přípravě, první neslavně zajetý závod Světového poháru, to vše znamenalo druhou půlku roku improvizovat.

Muž se přiznal ke krádeži 200 tisíc korun z trezoru firmy v Rebešovicích

trezor-vykradeny250Rebešovice, 14. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Policie vyřešila krádež v trezoru rebešovické firmy, která přišla o 200 tisíc korun. Jeden z prověřovaných mužů se sám přiznal, řekl brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Novoroční koncert pomůže dětem bez rodiny

TRIO_V_PLAMENECH250Brno, 14. prosince 2011 - Slavnostní novoroční nálada ozvláštněná asijskou operní školou, výběr nejlepšího klasického evropského repertoáru a světoznámé árie v podání špičkových umělců. Přesně tak bude vypadat benefiční novoroční koncert Moravského klavírního tria, jehož výtěžek pomůže dětem bez rodiny.

Hodonínští zastupitelé zvolili nový finanční a kontrolní výbor

papiry_v_rukou250Hodonín, 14. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Po třítýdenní nefunkčnosti zvolili hodonínští zastupitelé nový finanční a kontrolní výbor. Jejich předsedy se stali Anton Ivánek (ODS) a Pavel Benovič (ČSSD), informovala ve středu mluvčí hodonínské radnice Petra Kotásková.

Dvě podvodnice okradly v Brně důchodkyni o 160 tisíc korun

seniorka-okradena250Brno, 14. prosince 2011 (MEDIAFAX) - O 160 tisíc korun přišla důvěřivá jednaosmdesátiletá žena z Brna, která skočila na léčku podvodnic s vrácením přeplatku za energii. Ve středu to sdělil brněnský policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Na Znojemsku mrholí a místy se vyskytuje mlha (14. prosince)

silnice-mlha250Brno, 14. prosince 2011 (MEDIAFAX) - Dálnice a silnice v Jihomoravském kraji jsou ve středu ráno bez omezení sjízdné.

Strana 616 z 645