Umístění: Hlavní stránka

Hodonínská policie letos vyšetřovala více než 200 případů zanedbání povinné výživy

Penize-predrazeno250Hodonín, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Celkem 204 případů zanedbání povinné výživy vyšetřovala od začátku letošního roku hodonínská policie. Nejvíce dluží na výživném muž z Hodonína, který nezaplatil částku přesahující 130 tisíc korun, informoval ve středu hodonínský policejní mluvčí Petr Zámečník.

Neznámý zloděj opakovaně krade a zabíjí prasata z vepřína v Mokrůvkách

prase250Morkůvky, 24. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Neznámý zloděj ukradl z vepřína v Morkůvkách na Břeclavsku čtyři prasata. Zemědělské společnosti způsobil škodu třináct tisíc korun, řekla ve čtvrtek mluvčí břeclavských policistů Kamila Haraštová.

Euroliga basketbalistek (7. kolo): středeční výsledky 2

basket4Praha, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Basketbalistky FRISCO Brno zaznamenaly ve středu už šestou porážku v letošním ročníku Euroligy, když podlehly Košicím vysoko 54:71. Jejich šance na postup ze skupiny se tak přesunuly do oblasti teorie.

Extraliga házenkářů (předehrávka 11. kola): středeční výsledek

Hazena1-2Karviná, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Házenkáři Karviné si před sobotním utkáním PVP proti německému Flensburgu spravili chuť po nedělní porážce s Frýdkem-Místkem, když na domácí palubovce zdolali ve středeční předehrávce 11. kola extraligy nepříjemné Lovosice devítibrankovým rozdílem 33:24.

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (24. listopadu)

Dopravni-zacpa-2Brno, 24. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Hokejová Tipsport extraliga: středeční výsledky a tabulka

RozhodciPlzeň, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Výsledky středečních zápasů hokejové Tipsport extraligy: V západočeském derby přetlačila Plzeň Karlovy Vary 5:4, Zlín udolal Slavii 4:3 po samostatných nájezdech.

Na jižní Moravě kloužou silnice, auta v mlze bourají

silnice-mlha250Brno, 24. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Sanitka odvezla do nemocnice ženu, která havarovala ve čtvrtek ráno se svým vozem nedaleko Hrušovan u Brna. Sdělil to operační dlůstojník jihomoravských záchranářů s tím, že hasiči ženě poskytli první pomoc a její auto zabezpečili před vznícením.

Dva ozbrojení lupiči přepadli v Hodoníně zlatnictví

prepadeni250Hodonín, 24. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Dva neznámí ozbrojení pachatelé vyloupili v Hodoníně zlatnictví. Loupež potvrdila krajská policejní mluvčí Petra Vedrová s tím, že policie nebude poskytovat další informace.

Euroliga basketbalistek (7. kolo): středeční výsledky 1

basketbal-zeny01Praha, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Basketbalistky ZVVZ USK Praha si připsaly ve středu v Evropské lize další vítězství, když na domácí palubovce porazily po velkém boji polskou Gdyni 82:77 a uchovaly si tak reálnou naději na postup ze skupiny.

Mimořádná manipulace s jezem v Bulharech zvedne hladinu Dyje

reka2-250Bulhary, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Vody v Dyji bude ve čtvrtek více, než jsou místní lidé zvyklí. Nepůjde však o povodňovou vlnu, ale o řízenou manipulaci vodohospodářů, kteří budou na jezu v Bulharech na Břeclavsku nastavovat segmentové uzávěry všech tří jezových polí, řekla ve středu mluvčí Povodí Moravy Veronika Slámová.

Strana 638 z 642