Umístění: Hlavní stránka

Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji (23. listopadu)

Tatrovky-a-posyp-KT-34Brno, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Aktuální dopravní omezení v Jihomoravském kraji.

Hokejová EBEL (24. kolo, úterní výsledky): Lublaň - Znojmo 5:2

hokej4Lublaň, 22. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Souhrn výsledků úterních zápasů 24. kola rakouské Erste Bank Eishockey Ligy (EBEL) a aktuální tabulka soutěže: Hokejisté Znojma prohráli na ledě Lublaně 2:5, podrobnosti zveřejnily internetové stránky znojemnského klubu.

V Blansku u nádraží hořel vagon osobního vlaku, oheň se rozšířil od zářivky

hasici-auta250Blansko, 22. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - V Blansku u nádraží hořel vagon osobního vlaku. V úterý to řekl mluvčí hasičů Jaroslav Haid. K požáru, který vypukl v poledne, se sjely čtyři jednotky hasičů. "Muži z jedné jednotky zasahovali v dýchací technice a pomocí práškových přístrojů se jim podařilo oheň po několika minutách lokalizovat a pak i zcela zlikvidovat," řekl Haid.

Břeclav podporuje vydání katalogu malíře Blažka, proběhne benefiční koncert

blazek_jaroslav-zena_v_satkufoto-250Břeclav, 22. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - V synagoze v Břeclavi se ve čtvrtek 24. listopadu v 17 hodin uskuteční benefiční koncert Starobřeclavské cimbálové muziky, na kterém mohou lidé podpořit vydání reprezentačního katalogu akademického malíře Jaroslava Blažka. Řekla to Eliška Windová z břeclavské radnice.

Břeclav: Výstava fotografa Mahovského nabídne snímky nejen z Moravy

mahovsky250Břeclav, 22. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Unikátní záběry přírody jižní Moravy, ale také několik snímků z různých koutů Evropy nabídne výstava fotografií Davida Mahovského, která začne 2. prosince v Břeclavi. Sdělila to Eliška Windová z břeclavské radnice.

Zdevastovaný objekt roty v Podmolí se proměnil v administrativní roubenku

Podmoli_04-250Podmolí, 21. listopadu 2011 - Opuštěný a zdevastovaný areál bývalé roty pohraniční stráže u Podmolí dostal novou tvář. Od konce listopadu zde bude sídlit Oddělení lesní správy a péče o nelesní pozemky a Oddělení terénní služby Správy Národního parku Podyjí.

Zloděj ukradl firmě ve Velkých Opatovicích odlitky za 300 tisíc korun

zlodej-noc250Velké Opatovice, 22. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Policisté vyšetřují případ krádeže ve skladu jedné z firem ve Velkých Opatovicích na Blanensku. Jak v úterý sdělila blanenská policejní mluvčí Iva Šebková, pachatel si odnesl odlitky za 300 tisíc korun.

U čerpací stanice na Vyškovsku hořel nákladní vůz, mladý řidič se zranil

nesovice-pozar_NA_250Nesovice, 22. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Škoda 250 tisíc korun vznikla v úterý ráno při požáru malého nákladního vozu u čerpací stanice v Nesovicích na Vyškovsku. Řidič (21) se zranil a skončil v nemocnici, informoval mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

Extraliga volejbalistek, 9. kolo (pondělí): Prostějov - Brno 3:0

Vol_sitBrno, 21. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Volejbalistky Prostějova vyhrály v pondělním utkání 9. kola extraligy žen na palubovce KP Brno hladce 3:0 na sety a vedou tabulku bez ztráty bodu.

Hokejová Tipsport extraliga (23. kolo): pondělní výsledek a tabulka

hokejkaPraha, 21. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Výsledek pondělní dohrávky 23. kola Tipsport extraligy ledního hokeje a aktuální tabulka soutěže: Liberec vyhrál na ledě pražské Slavie 3:1 a vrátil se na první místo tabulky.

Strana 644 z 645