Umístění: Kultura Muzea a výstavy Zetor Gallery vystavuje agrofóry Petra Dubjaka

Zetor Gallery vystavuje agrofóry Petra Dubjaka

Brno, 14. listopadu 2014 - Brněnská Zetor Gallery zahájila výstavu s názvem Agrofóry českého autora Petra Dubjaka. K vidění jsou na čtyři desítky kreslených vtipů, které spojuje zemědělská tematika. Součástí výstavy jsou i ukázky autorových rozpracovaných děl, kreslicích pomůcek a časopisů s publikovanými agrofóry k tematickým úvodním článkům. Výstava potrvá až do 31. ledna 2015 a bude zpřístupněna v běžné otevírací době Zetor Gallery.

agrofory zetor gallery

„Vtipy se zemědělskou tematikou kreslím dlouhodobě a pravidelně. Mohou se s nimi od roku 1998 setkávat čtenáři renomovaného odborného měsíčníku Mechanizace zemědělství. Tato výstava je příležitostí, jak agrofóry přiblížit také širší veřejnosti,“ říká autor Petr Dubjak, který je mnohostranně talentovaným umělcem. Kromě kresby se věnuje také fotografování, grafice, ale i olejomalbě a dřevořezbě či designu.

Výstava je, stejně jako Zetor Gallery sídlící v Brně na adrese Trnkova 111, pro veřejnost otevřena ve všední dny od 10 do 18 hodin, v sobotu pak vždy od 9.30 do 17 hodin. V neděli a o státních svátcích je Zetor Gallery zavřena. Otevírací doba v adventním a vánočním období bude uvedena přímo na webových stránkách Zetor Gallery.

Zetor Gallery se nachází přímo v areálu společnosti ZETOR TRACTORS a.s. v Brně-Líšni. Tento výstavní prostor nabízí ojedinělý přehled vývoje značky Zetor v čase. Návštěvníci se mohou těšit nejen na historické exponáty, ale také na řadu nejmodernějších traktorů. Celá expozice je vhodně doplněna interaktivními audiovizuálními prvky.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript