Umístění: Sport Ostatní sporty

Šestice hřišť v Brně-středu projde rekonstrukcí

hriste tartan sprint bezecka drahaBrno, 5. února 2015 - Rekonstrukci sportovních hřišť hned čtyř základních škol v městské části Brno-střed připravuje statutární město Brno. „Jedná se o kompletní opravu a revitalizaci zastaralých sportovních ploch s cílem modernizace prostor pro výuku tělesné výchovy. Součástí projektu je i revitalizace dvou sportovišť ve Sportovním a rekreačním areálu na Kraví hoře,“ uvedl mluvčí brněnského magistrátu Pavel Žára.

Kung Fu škola Brno hledá nové talenty

kung fu skola brnoBrno, 8. ledna 2015 - S novým rokem přichází nová předsevzetí, týkající se většinou zdravého životního stylu. Pokud chcete v novém roce konečně začít cvičit a lákají vás bojová umění, či si jen chcete dát pořádně do těla, zkuste Kung Fu. V pondělí 12. ledna proběhne pro děti i dospělé v Kung Fu škole Brno na Kounicově ulici ukázkový trénink tohoto čínského bojového umění, a zároveň nábor nových členů do brněnského Kung Fu oddílu.

Sezóna na kluzišti za Lužánkami zahájena

brusle brusleniBrno, 4. prosince 2014 - Na začátku prosince bylo otevřeno mobilní kluziště za Lužánkami. Návštěvníkům zde opět budou k dispozici šatny, uzamykatelné skříňky, půjčovna bruslí, prodejna s hokejovým vybavením a občerstvení.

Brněnské výstaviště od čtvrtka patří Festivalu sportu, tance a zábavy

dancesportBrno, 6. listopadu 2014 – Na brněnském výstavišti začíná ve čtvrtek 6. listopadu 2014 Festival sportu, tance a zábavy. Spojené veletrhy SPORTLife, DANCELife Expo, IN-JOY nabídnou bohatý program, včetně přednášek o životním stylu, pokus o taneční rekord s Richardem Genzerem nebo mistrovství České republiky v biketrialu.

Víkendová Budoshow: Největší přehlídka bojových umění v ČR

plakat budoshow 2014 final bez parteruBrno, 17. října 2014 - Už jste někdy viděli v živé akci nejlepšího mistra přes techniku kopů na světě? Tuto jedinečnou příležitost budete mít v neděli 19. října v brněnské hale na Vodové ulici, kde se bude konat 17. ročník největší české přehlídky bojových umění Budoshow 2014.

Brněnský skialpinista chce na lyžích sjet himalájskou osmitisícovku!

nepal rekord sjezd na lyzichBrno 4. září 2014 – Brněnský rodák Jiří Švihálek odcestoval 3. září do Himalájí, kde se jako člen tříčlenného lyžařského týmu v rámci slovenské skialpinistické expedice Dhaulágirí 2014 pokusí o prvosjezd sedmé nejvyšší hory světa. Nepálská Dhaulágirí přitom měří rovných 8 167 metrů.

Vydejte se nočním Brnem na kolečkových bruslích!

in-line-bruslarBrno, 28. srpna 2014 - V sobotu 30. srpna večer se uskuteční letošní pátá jízda městem na kolečkových bruslích. Přijďte zakončit prázdniny a přivítat nový školní rok stylově - lampiónovým průvodem na bruslích. Nová iniline trasa povede jižní částí města a bude začínat u Inline centra v Brně na Hněvkovského ulici. Sraz na netradiční akci je v 19.30 hodin, start pak ve 20.00 hodin.

RunTour v Brně: Kohák na podpatcích, Puhajková v sexy dresu

jakub kohak runtour brnoBrno, 22. srpna 2014 - Chcete vidět herce Jakuba Koháka, jak se promenáduje na vysokých podpatcích na přehlídkovém molu? Možná se dočkáte. Když totiž na brněnské RunTour tuto sobotu doběhne do cíle pětikilometrového závodu pomaleji než modelka Inna Puhajková, přesně takový trest ho čeká. Pořádné výzvě však bude čelit i sportovní moderátorka, v případě porážky bude absolvovat fotbálek s Kohákem a jeho spoluhráči.

Strana 8 z 40