Umístění: Sport Ostatní sporty

RunTour v Brně: Kohák na podpatcích, Puhajková v sexy dresu

jakub kohak runtour brnoBrno, 22. srpna 2014 - Chcete vidět herce Jakuba Koháka, jak se promenáduje na vysokých podpatcích na přehlídkovém molu? Možná se dočkáte. Když totiž na brněnské RunTour tuto sobotu doběhne do cíle pětikilometrového závodu pomaleji než modelka Inna Puhajková, přesně takový trest ho čeká. Pořádné výzvě však bude čelit i sportovní moderátorka, v případě porážky bude absolvovat fotbálek s Kohákem a jeho spoluhráči.

Mikulov bude o víkendu hostit závody v parkuru

parkurMikulov, 25. července 2014 – Milovníci parkurového jezdectví i profesionální koňští jezdci si mohou už po patnácté vychutnat cyklus jezdeckých závodů v mikulovském jezdeckém areálu Cihelna. V sobotu 26. a neděli 27. července se zde uskuteční celkem jedenáct soutěží různých obtížností parkurové jízdy.

Hřiště v Šebkovicích dostalo nový povrch a osvětlení

hriste sebkovice nove otevreneŠebkovice, 18. července 2014 - Obyvatelé Šebkovic i okolí mohou využívat ke sportování vylepšené víceúčelové hřiště. Namísto asfaltového povrchu je zde teď nový umělý povrch včetně lajnování a také nové branky na házenou a sloupky se sítěmi na tenis, volejbal či nohejbal.

V červnu na kolo? Lákadlem jsou další akce seriálu Krajem vína!

nehoda-cyklista3-250Brno, 4. června 2014 – Třetí ročník seriálu cykloturistických akcí s názvem Krajem vína 2014, který koordinuje Nadace Partnerství, má letos za sebou již pět cyklistických výletů. Další tři se uskuteční hned tento měsíc. Během června totiž mohou cyklisté a milovníci Moravy a vína vyrazit do Velkých Němčic na akci Kraj kvetoucí révy, do Kyjova na akci Po vinařských stezkách Kyjovska anebo do Hustopečí na Expedici krajem André.

Projeďte se Brnem na in-line bruslích

in-line-bruslarBrno, 9. května 2014 - Již tuto sobotu 10. května proběhne druhá letošní jízda městem na bruslích pod dohledem Městské policie Brno. Odjezd je v 17 hodin z Moravského náměstí a trasa povede mimo jiné celým středem města (letos se pojede tato trasa jen jednou z důvodu mnoha dopravních uzavírek, především M. Horákové).

Sobotní „primaverou“ v Podyjí začne v ČR hlavní cyklistická sezóna

foto primaverabike-2006-041Brno, 21. března 2014 - První z kilometrů, které společně najednou v České republice cyklisté po celou hlavní sezónu kol, od jara do podzimu, se začnou načítat v sobotu. V první jarní den odstartuje v nejteplejším regionu republiky, v Podyjí, česká „primavera“.  Odstartuje ji věčně usměvavý cyklista - legendární olympionik – před půlstoletím hrdina, který dlouho čekanou výhrou prestižního Závodu míru nadchnul fanoušky jako málokdo, brněnský Jan Smolík.

Mikulovské rugbysty čeká první jarní výkop

rugby vykopMikulov, 19. března 2014 - Mikulovští rugbysté letos zahajují sezonu prvním domácím zápasem, a to v sobotu 22. března na hřišti v Dolních Dunajovicích. „Náš první soupeř nebude nikdo jiný než RLC Dragon Teplice. Pro ty, co si doma nevedou statistiky, si dovolím připomenout, že loni jsme udolali Draky z Teplic přesvědčivým výkonem 28:18,“ přiblížil pro fanoušky Zdeněk Klečka.

Olympiáda v Soči: 24 hodin denně, na dvou programech ČT i na webu

olympiadaBrno, 31. ledna 2014 - Vysílání zimních olympijských her v Soči v režii České televize nabídne maximum živých přenosů, 250 hodin televizního olympijského vysílání, 22 sportů a 302 soutěží. Dva olympijské programy ČT sport a ČT2, kompletně v HD kvalitě, a až šest programů na webu znamenají dosud nejúplnější nabídku v historii vysílání ze zimních olympijských her. Vůbec poprvé bude také Česká televize vysílat ze dvou olympijských studií, umístěných přímo v centrech dění, v ruském Soči a v olympijském parku na pražské Letné.

Strana 9 z 40