Umístění: Sport Ostatní sporty Z jižní Moravy až na pohádkové Závěrečné hory

Z jižní Moravy až na pohádkové Závěrečné hory

Možná i tak by se dal nazvat některý z dubnových zájezdů CK PUXtravel na Závěrečné hory do Francouzského Risoulu. Tento tradiční zájezd se koná již čtvrtou sezónu a těší se stále větší oblibě. Letošní termín 14. – 21. 4. 2012 nabídne jako každoročně tuny slunce, dostatek sněhu a to vše za neuvěřitelných 5 290 Kč i s ubytováním, skipasem a dopravou.

zaverecne-hory-3

 

Co očekávat od Závěrečných hor?

Dovolená na horách v dubnových termínech s každou další sezónou nabývá na oblibě. „Počet klientů poptávajících termíny na začátku a v půlce dubna je neustále vyšší," potvrdil Tomáš Hložánek, jednatel PUXtravelu. „Je tomu tak především díky téměř bezkonkurenční ceně zájezdu v poměru ke kvalitě lyžování a vzdálenosti ubytování od lanovek." dodává.

zaverecne-hory-1Proč právě Závěrečné hory?

Důvodů je hned několik. Prvním z nich, a asi nejpodstatnějším, je nízká cena. Na sklonku sezóny některé lyžařské areály nabízejí k ubytování skipasy téměř nebo zcela zdarma a celý zájezd je tedy levnější o nezanedbatelnou položku.

Další nespornou výhodou jsou volné svahy. V těchto termínech i ty normálně nejpřeplněnější sjezdovky umožní milovníkům obřákového oblouku užít si svou širokou jízdu. O frontách u vleků ani nemluvě. Ty skutečně nečekejte. Možná po ránu u centrálních lanovek a to velmi výjimečně.

Pro Závěrečné hory hovoří i skvělé počasí. V těchto termínech budete mít s největší pravděpodobností slunečno a teplo. Pozor však na výběr střediska, aby vám přílišné teplo nepokazilo sníh. Středisko musí mít pro sníh příznivé mikroklima, díky kterému sníh i v dubnu stojí za to. A takovým je právě Risoul/Vars, kde se budou i letos Závěrečné hory konat.

zaverecne-hory-2Závěrečné hory – to nejlepší na konec

Během Závěrečných hor si užijete výborné lyžování na sněhu, který vás podrží i v odpoledních hodinách, tedy pokud víte na které sjezdovky se vydat. Ale s hledáním těchto svahů si nedělejte těžkou hlavu. Od toho jsou delegáti, kteří vám ochotně poradí.

Sníh, slunce a plavky

zaverecne-hory-4Kde jinde a kdy jindy stihnete lyžování a opalování v plavkách v jeden jediný den, navíc ve výšce okolo 2000 m n. m.? S CK PUXtravel máte jedinečnou možnost prožít Závěrečné hory ve francouzském Risoulu/Vars za pouhých 5 290 Kč za osobu. V ceně je nejen týdenní skipas a ubytování přímo na svahu nebo v jeho těsné blízkosti v apartmánech, ale i doprava. A věřte, že na tuto dovolenou nezapomenete, jelikož v Risoulu/Vars je i v dubnu co dělat. Tak neváhejte a přesvědčte se sami. Nebudete litovat.

Zjistěte více na webu PUXtravel v sekci o Závěrečných horách.

 

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci