Umístění: Sport Ostatní sporty

Hummel Cup 2010 zakončil kolaps

tango-hummelTurnaj Hummel Cup v Brně opět ukázal, že výsledky sportovních klání nejsou tak důležité, jak si občas myslíme. Při závěrečném vyhlašování výsledků totiž zkolaboval hlavní pořadatel turnaje Zdeněk Polák, který byl poté hospitalizován v brněnské nemocnici. Finálové utkání vyhrálo domácí Tango na pokutové kopy nad Benagem, ale při předávání cen došlo k výše popsané nemilé události. Zdeněk Polák, duše futsalu na Jižní Moravě a jeden z těch, kteří mají obrovský podíl na růstu futsalu v ČR, se při předávání cen zhroutil a musela být přivolána záchranná služba.

Fed Cup: Češky vs Němky na novém povrchu

Brno, 14. ledna 2010 (MEDIAFAX) - Na zcela novém povrchu přivítají české tenistky v únoru v úvodním kole Světové skupiny Fed Cupu družstvo Německa. Na čtvrteční tiskové konferenci to oznámil Vladimír Šafařík, ředitel pořádající agentury Česká sportovní.

Valaši chystají skoky na lyžích, škvarky i frgály

Skokan-2Vsetín, 10. ledna 2010 (MEDIAFAX) - Originálním způsobem v podobě soutěže ve skocích na lyžích se hodlají prezentovat Valaši na letošním veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2010 v Brně. Uvedla to řekla mluvčí vsetínské radnice Eva Stejskalová.
 
Veletrh se uskuteční ve dnech 14. až 17. ledna na brněnském výstavišti a Valašsko budou na veletrhu prezentovat čtyři mikroregiony - Valašsko-Horní Vsacko, Hornolidečsko, Valašskomeziříčsko-Kelečsko a Rožnovsko a dále tři největší města - Vsetín, Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm.

Na Regiontouru chystají Valaši skoky na lyžích, škvarky i frgály

SkokanVsetín, 10. ledna 2010 (MEDIAFAX) - Originálním způsobem v podobě soutěže ve skocích na lyžích se hodlají prezentovat Valaši na letošním veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2010 v Brně. Uvedla to řekla mluvčí vsetínské radnice Eva Stejskalová.

Hašek: dejme peníze bývalým jihomoravským olympionikům, kteří často žijí na hranici chudoby

Brno, 5. ledna (MEDIAFAX) - Jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) v úterý přijal jihomoravské představitele Českého klubu olympioniků v čele s jejich předsedkyní Šárkou Kašpárkovou. S bývalými vynikajícími sportovci mluvil především o jejich důchodovém zabezpečení, řekl agentuře mluvčí hejtmanství Jan Chmelíček

Půvabná Chloe Bruce

demo54Angličanka Chloe Bruce (25), která je v současné době považována za jedničku ve světě v soutěžích sestav, bude v Brně 22. listopadu největší celebritou letošní, v pořadí již dvanácté Budoshow.

Cyklista Špička ukázal Evropě záda

CyklistaNa Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice v Belgii zvítězil 18. října, ve sprinterském omniu kategorie Elite, brněnský Denis Špička. Ten přitom právě toto vítězství považuje za nejlepší úspěch ve své dosavadní kariéře. Nejen o tom, že „dráhaři“ nemají v Brně na růžích ustláno, si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.      

V baseballu nic nového. Titul patří opět Drakům

DraciUž  patnáctý domácí titul vybojovali baseballoví mistři AVG Draci Brno, kteří se ucházejí o pořádání jedné ze dvou skupin Poháru mistrů evropských zemí v příštím roce. Pro Draky byla letošní sezóna opět úspěšná. Družstvo zvítězilo i v poháru České baseballové asociace a v Poháru mistrů evropských zemí skončilo páté. Navíc žáci do 10 let, žáci a junioři získali další tři mistrovské tituly. „Náš letošní ´áčkový´ tým byl pravděpodobně nejkvalitnější, co jsme kdy měli,“ domnívá se sportovní ředitel klubu Radek Procházka. Ten nám prozradil i další podrobnosti o následující sezóně:

Strana 34 z 40