Umístění: Sport Ostatní sporty

Vzpěračka v rámci tréninku skáče pro brambory

vzperacka-250Kuřim, 10. června 2010 - Mít za známou Veroniku Vaclovou (23) se může vyplatit. Stříbrná medailistka z mistrovství republiky v benčpresu (spuštění činky na prsa a její opětné vytlačení) oplývá logicky silou. Někde pomůže v zimě vytlačit auto ze závěje, jinde zase odhodí jakoby nic, k překvapení druhých a aniž by si to uvědomovala, kastl plný piv. „Táta mi klidně řekne: skoč v rámci tréninku pro brambory,“ usmívá se nad spíše chlapskými povinnostmi Veronika.

Baseballisté z Brna podlehli francouzským Rouen Huskies

baseball01-250Brno, 6. června 2010 (MEDIAFAX) - Baseballisté týmu Draci Brno podlehli ve svém posledním vystoupení na domácím Evropském poháru francouzským Rouen Huskies 8:10 a nepostoupili do Final four, které se bude hrát v Barceloně.

Sáblíková je mistryní ČR v in-line bruslení na silnici

sablikova-otrokovice250Otrokovice, 6. června 2010 (MEDIAFAX) - Česká olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková vyhrála v sobotu v Otrokovicích mistrovství ČR v in-line bruslení na silnici. Informují o tom pořadatelé soutěže na svých webových stránkách.

Ve Slavkově proběhne regionální beachvolejbalový turnaj

Slavkov-beachvolejbal250Slavkov u Brna, 27. května 2010 - SK Beachvolleyball Slavkov pořádá v sobotu a v neděli na městském koupališti PS CUP 2010. Poštovní spořitelna Cup 2010 je čtvrtý regionální turnaj mužů, žen, juniorů a juniorek. Tento turnaj je určen pro všechny z řad ryzích amatérů, výkonnostních volejbalistů a profesionálů.

Mistr světa v biketrialu by potřeboval dynamit!

P1010378-250Blansko, 26. května 2010 - Ve skákání na kole po autech, kamenech, stromech, paletách či čemkoliv jiném je ve svých osmnácti letech už pětinásobným mistrem světa. Tituly přitom vybojoval v řadě za sebou a šampionem Evropy se stal zatím třikrát. Pro Václava Koláře z Blanska ovšem není letos prvořadým cílem ukázat v cíli soupeřům záda.

Volejbalistky z Prostějova obhájily mistrovský titul

VolejbalBrno, 28. dubna 2010 (MEDIAFAX) -Hráčky týmu VK Modřanská Prostějov vyhrály ve středu na palubovce VK Královo Pole Brno třetí zápas finálové série extraligy volejbalistek hladce 3:0 a obhájily mistrovský titul. Brnu patří stříbrné medaile.

Brněnské basketbalistky míří za titulem

BasketballBrno, 18. dubna 2010 (MEDIAFAX) - Basketbalistky Frisco Sika Brno porazily v nedělním druhém zápase finálové série ŽBL obhájce titulu USK Praha na jeho palubovce 86:75 a jsou na nejlepší cestě získat po roční pauze ligový primát. K druhému triumfu dotáhla Moravanky jednatřiceti body DeWanna Bonnerová.

Nejlepší sportovci? Abraham a házenkářky z Veselí!

NejsportBrno, 15. dubna 2010 - Kdo patří mezi nejlepší jihomoravské sportovce? Odpověď na tuto otázku přineslo premiérové vyhlášení  nejlepších sportovců Jihomoravského kraje za rok 2009, které proběhlo 30. března v Brně. Ceny vítězům v celkem deseti kategoriích předávali představitelé krajské samosprávy v čele s hejtmanem Michalem Haškem. (

Strana 31 z 40