Umístění: Sport Ostatní sporty Víkendová Budoshow: Největší přehlídka bojových umění v ČR

Víkendová Budoshow: Největší přehlídka bojových umění v ČR

Brno, 17. října 2014 - Už jste někdy viděli v živé akci nejlepšího mistra přes techniku kopů na světě? Tuto jedinečnou příležitost budete mít v neděli 19. října v brněnské hale na Vodové ulici, kde se bude konat 17. ročník největší české přehlídky bojových umění Budoshow 2014.

plakat budoshow 2014 final bez parteru

 

V rámci nabitého programu se představí celkem 15 stylů bojových umění  z celého světa. Doprovodný program obstará samurajská show skupiny Gorin, bubenickou show rozjede skupina Neopercussio a nebudou chybět ani pokusy o rekory v přerážení říčních kamenů holou rukou.

Den před Budoshow se koná seminář, který povede již zmiňovaný mistr HWANG SU IL 6.dan Seminář s tímto velkým bojovníkem, se uskuteční v sobotu 18.10.2014 od 10.00 do 13.00 hodin v hale TJ TESLA na Lesné, Halasovo náměstí 7, 638 00 Brno.

Stejný den odpoledne se uskuteční velká autogramiáda hvězd. V nákupním a zábavném centru Olympia Brno, se uskuteční autogramiáda Hwang Su Ila, letošního moderátora Jakuba Koháka  a dalších fighterů. Pořadatelé připravili exhibiční vystoupení brněnských oddílů a klubů. Přímo na místě, budou také soutěže pro návštěvníky na 17. ročník Budoshow. Soutěžit se bude o hodnotné ceny např. Lístky na budoshow, vouchery do kurzů sebeobrany, do posilovny Big one fitness, Dále soutěž o zapůjčení vozu Renault na víkend a hlavní cenou bude losování o zlatý prsten v hodnotě 7200,- Kč.

Pokud tedy chcete vidět postavu Hwoaranga z bojové počítačové hry TEKEEN v praxi, dostavte se společně v sobotu 18.10.2014 od 15.00 do 17.00 hodin do Centra Olympia, U dálnice 777, 664 42 Modřice.

Hlavní program Budoshow začíná v neděli  19.10.2014 v 15:00 hodin v městské sportovní hale, Vodova 336/108, 612 00 Brno - Královo Pole. Vstup je již od 14.00 hodin a předpokládaný konec akce je 18.00 hodin.

Předprodej vstupenek na balkony je zajištěný v kamenném obchodě firmy Hayashi na Traubové ulici nebo v Copy servisu na Solniční ulici v Brně. Letos poprvé lze objednat vstupenky místenkově na celé spodní patro přes portál společnostiTicketart. Tak už nebudete muset stát velké fronty a prodírat se davy diváků a hnát se za nejlepším místem v hale, ale stačí si jen pohodlně vybrat své místo přes internet.

Je připravený skvělý program těch nejlepších škol a stylů bojových umění a mistrů z Brazílie, Itálie, Indonésie, Slovenska, Japonska a dalších států.

Letošní ročník bude moderovat JAKUB KOHÁK a představí se mimo jiné takové styly jako je Free style, Samurajská show Gorin, Shotokan Karate, Kung Fu, Judo, Musado, Brazilské Jiu Jitsu, Aikido, Taekwon-do ITF, Capoeira a další. Úplně poprvé se v Brně představí nový styl bojového umění, který je až z Indonésie a jmenuje se Pencak Silat.

V rámci Budoshow jsou také připraveny dva exhibiční zápasy různých stylů bojových umění proti sobě. Zápasníci tak ukážou, který styl je účinější, tvrdší nebo rychlejší. Bude to velmi zajímavá podívaná a hala se v tu chvíli rozdělí na dva fandící tábory. Srovnávací zápasy budou mezi styly: Taekwon-Do, Kyokushin Karate, Kick Box a Muay Thai na dvě kola.

Přes vše výše konstatované je bezesporu hlavní VIP hvězdou večera, stejně jako tomu bylo i loni, NADAČNÍ FOND DĚTSKÉ ONKOLOGIE KRTEK, Dětské fakultntí nemocnice Brno, Černá pole. Je velkou ctí organizátorů této akce, že opět mohou s tímto fondem a jeho činností pro těžce nemocné děti spojit tento krásný, společensko - sportovní večer.

Více na webu budoshow.com.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci